Chorvátsko
Výhľad na more
400
216.320 

Kamenný dom v centre mesta Omišalj, Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_s-102
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapePut Dubca 50, 51511, Omišalj, Chorvátsko
Cena (€)216 320 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice1+kk
Obyvateľná plocha (m2)100 m2
Počet spální3
Počet kúpeľní2
Počet podlaží2
Poloha objektuRadový
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)33 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)46 m2
Celková plocha (m2)100 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Popis

Referenčné číslo: CK_s-102

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj kamenný radový dom nachádzajúci sa v centre starého mesta Omišalj s celkovou obytnou plochou 100 m2. Pozostáva zo samostatného suterénu, kde sa nachádza sklad, kúpeľňa a jedna miestnosť, ktorú je možné využiť na rôzne účely. Na vyvýšenom prvom poschodí a druhom poschodí a v podkroví, ktoré sú prepojené vnútornými schodiskami, sa nachádza kúpeľňa, obývacia izba s kuchyňou a jedálňou, tri spálne a otvorená strešná slnečná terasa s krásnym výhľadom na more a staré mesto. K dispozícii je záhrada, dve terasy a gril na oplotenom dvore. Táto nehnuteľnosť je skvelou príležitosťou na osobný pobyt, ale aj ako investícia za účelom turistiky alebo dlhodobého prenájmu. Poloha domu je v bezprostrednej blízkosti všetkých zariadení a neďaleko od mora a prvých pláží.

Obytný radový dom s rozlohou 100m2 bol postavený v roku 1950 a naposledy rekonštruovaný v roku 1997. Ide o posledný roh radového domu. Dom má zavedenú mestkú vodu, kanalizáciu, komín. Parkovanie nie je k dispozícii, parkuje sa na ulici. Dom celkovo disponuje 5 izbami, 3 spálňami, 2 kúpeľňami. Záhrada má rozlohu 46m2. Nachádza sa 400m od mora a prvých pláží.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom bez nutnosti cestovať trajektom.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

 

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 100
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 216.320 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Modrý : 400

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;