Chorvátsko
50m od mora
306.800 

Kamenný dom so začatou renováciou na výnimočnom mieste, Stara Baška, Krk

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_s-105
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mape147A, 51500, Stara Baška, Chorvátsko
Cena (€)306 800 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice4 izby (4+1)
Obyvateľná plocha (m2)140 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní1
Počet podlaží2
Poloha objektuRadový
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)70 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)140 m2
Celková plocha (m2)140 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_s-105

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj radový kamenný dom s rozlohou 140m2 určený na rekonštrukciu len 50m od mora a krásnych pláží, ktoré sú skôr súkromného charakteru. Rekonštrukcia domu sa začala novými medziposchodovými doskami, novou strechou, novými  tesárskymi a deliacimi stenami a je vyvedená elektrina, pričom treba ešte previesť prípojku vody cez podlahy. V dome je zavedený septik. Dispozične dom pozostáva zo štyroch podlaží, suterén s dvomi samostatnými spoločenskými miestnosťami, zvýšené prízemie so výstupom na terasu a plánovanú obývačku a kuchyňu, prvé poschodie s dvomi spálňami a kúpeľňou a vysoké podkrovie ako ďalšia izba. Prístup autom je možný až k samotnému domu, ale nie je zabezpečené parkovacie miesto. Parkovacie miesto je možné si zabezpečiť cez obec. Dedinka Stara Baška je posledná na ostrove Krk, vedie tu cesta ktorá už ďalej nepokračuje, preto je tu málo áut. Pláže sú využívané len dovolenkujúcimi alebo majiteľmi. Pláže sú skôr súkromného charakteru s málo ľuďmi. Na konci dediny sa nachádza gril a reštaurácia. Okolie ponúka najkrajšie pláže, ktoré môžete zažiť na ostrove Krk. Voda je priezračne čistá a všade vládne pokoj a pohoda. Denne sem prichádzajú miestni rybári predávať čertvo vylovené ryby. Toto miesto je vhodné pre všetkých, ktorí vyhľadávajú pohodu, ospalú pokojnú atmosféru, kľud a čisté more.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom bez nutnosti cestovať trajektom.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 140
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 306.800 

Private Fields

Ribbon Modrý : 50m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;