Chorvátsko
Výhľad na more
700m od pláže
603.200 

Kamenný dom s bazénom a výhľadom na more, Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_s-103
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeUl. Vlade Tomašića 49, 51500, Krk, Chorvátsko
Cena (€)603 200 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)150 m2
Počet spální4
Počet kúpeľní4
Počet podlaží2
Poloha objektuRadový
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)150 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)150 m2
Celková plocha (m2)150 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Bazén
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_s-103

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj zrekonštruovaný radový kamenný dom nachádzajúci sa vo výbornej lokalite len 700m od mora a krásnych pláží. Dom je rozmiestnený na prízemí, kde sa nachádza obývacia izba, kuchyňa s jedálňou, WC a sklad so samostatnou krčmou s ďalšou miestnosťou pre zábavu a na poschodí, kde sú štyri spálne s pripojenými kúpeľňami a spoločné WC. Dve spálne majú prístup na balkón, zatiaľ čo zvyšné dve majú prístup na terasu a dvor so slnečnou terasou, bazénom a grilom. K dispozícii je vírivka a relaxačná zóna na strešnej terase s krásnym výhľadom na more. Dom je klimatizovaný, predáva sa kompletne zariadený a pripravený na nasťahovanie. V záhrade domu je niekoľko parkovacích miest.

Dom bol pôvodne postavený v roku 1912 a v roku 2019 prešiel kompletnou rekonštrukciou. Nachádza sa 200m od centra a 700m od mora a pláží. Rozloha domu je 150m, terasa má 22m2. Rozprestiera sa na 2 podlažiach, celkovo dom disponuje 8 izbami, 4 spálňami a 4 kúpeľňami, 2 wc. Zavedená je mestská voda, septik a komín.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom bez nutnosti cestovať trajektom.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 150
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 603.200 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Modrý : 700m od pláže

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;