Chorvátsko
Výhľad na more
Tichá a pekná lokalita
200m od mora
840.000 

Kamenný dom s bazénom a výhľadom na more, 200m od mora, Šolta, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiBR_5301/30
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeUl. Dujma Balistrilića 14, 21430, Nečujam, Chorvátsko
Cena (€)840 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)264 m2
Počet spální4
Počet kúpeľní4
Počet podlaží3
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)88 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)593 m2
Celková plocha (m2)264 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Pivnica (sklep)
Parkovacie státie
Krb
Bazén
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: BR_5301/30

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj kamenný dom s bazénom, ktorý sa nachádza len 200m od mora na ostrove Šolta v Chorvátsku. Ostrov Šolta sa bude páčiť tým návštevníkom, ktorí hľadajú pokojnú oázu v krásnej prírode, s perfektne čistým morom. Ostrov Šolta má pravidelné trajektové spojenie s mestom Split. Cesta trvá 40 minút. Ostrov prináleží pod mesto Split. Preto mnoho obyvateľov Splitu má práve na tomto ostrove svoje vily. Jednoducho chcú sa vyhnúť veľkému davu turistov. Tu na ostrove vládne absolútne pokojná atmosféra. Ostrov je dostatočne na juhu a preto poskytuje kúpanie v mori až do jesene.

Na predaj je kamenný dom o celkovej obytnej ploche 264 m2, ktorý disponuje celkovo 4 spálňami a 4 kúpeľňami.  Pozemok okolo domu má rozlohu 593 m2.

Dom sa rozkladá na 3 podlažiach. Každé podlažie má celkovú obytnú plochu 88 m2 a dom disponuje štyrmi spálňami, štyrmi kúpeľňami, toaletou, kuchyňou s jedálňou a obývacou izbou so vstupom na priestrannú krytú terasu s vonkajším krbom a vonkajším posedením a nábytkom.

Pred domom je aj bazén, ktorý si môžete užívať každý deň. V dome je zriadená aj posilňovňa. V nehnuteľnosti dominuje kameň a drevo a sú použité špičkové materiály.
Vzdialenosť domu od mora je 200 metrov.

Potenciál, ktorý dom ponúka, je rozmanitý: od turistického prenájmu až po využitie nehnuteľnosti pre vlastné sezónne bývanie pri mori od jari do jesene, ale aj na každodenný život.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 264
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 840.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Tichá a pekná lokalita
Ribbon Modrý : 200m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;