Španielsko
Blízko pláže
Novostavba
400m od mora
185.500 

Novostavba 3 izbového apartmánu v meste Vera, 400m od mora, Španielsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiSCON-88686
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeVera, Vera playa, Almeria, Španielsko
Cena (€)185 500 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaTrojizbový apartmán (3+kk)
Obyvateľná plocha (m2)71 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní2
Počet podlaží3
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)71 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Bazén
Blízko pláže
Blízko golfového ihriska
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: SCON-88686

Realitná kancelária Relax Properties Vám ponúka na predaj novostavbu apartmánu v meste Vera len 400 m od obrovskej pláže Vera s názvom „El Playazo“.

Na predaj je veľký 71m2 3 izbový apartmán s 2 samostatnými spálňami a 2 kúpeľňami. K dispozícii je i veľký komunitný bazén. Ide o apartmán nachádzajúci sa na prízemí, ku ktorému prislúcha i vonkajšia časť záhrady a terasy.

Kuchyňa je kompletne zariadená a vybavená, prepojená spolu s obývacou izbou a jedálenskou časťou s barovým pultom. Dvere a vstavané skrine sú lakované na bielo a podlaha je z laminovaného dreva. Nainštalovaná klimatizácia slúži pre potreby chladenia a kúrenia. Klimatizácia je najmodernejšie zariadenie DAIKIN Aerothermal, technológia, ktorá v porovnaní s tradičnými systémami šetrí až 70 % spotreby elektrickej energie. Všetky kúpeľne sú vybavené sprchovacím kútom namiesto vane, so zapustenými zrkadlami a v hlavnej kúpeľni aj s kamennou doskou a sklenenou priečkou. Žalúzie v obývacej izbe a hlavnej spálni sú elektrické, hermeticky uzavreté a s nastaviteľnými lamelami. Terasa je dokončená v štádiu kde podlahy sú kombinované časťami kde nájdete umelú trávu a krásnu dlažbu imitujúcu drevo.

Ku každému domu patrí súkromné vonkajšie parkovacie miesto. Každý obytný blok pre pohodli svojich majiteľov má samostatný výťah. Budovy aj byty majú rad bioklimatických architektonických charakteristík (orientácia, izolácia, okná a okenice, pergoly), ktoré umožňujú optimálnu prirodzenú reguláciu vetrania, teploty a svetla počas rôznych ročných období. Spoločenské priestory tvoria pešie námestia a zelené plochy, pričom na centrálnom námestí sa nachádza veľký bazén pre dospelých a ďalší pre deti.

Celá urbanizácia je bez architektonických bariér, aby bola vhodná aj pre osoby so zdravotným postihnutím. Táto lokalita poskytuje zaručený pokoj a relaxáciu. Mestečko Vera je jedným z najlepších prírodných a prímorských miest v Európe, ktoré je uznávané pre svoju kvalitu a čistotu morských vôd a pláží. Ponúka sa tu až šesť kilometrov dlhých pláží (Las Marinas-Bolaga, Puerto Rey, El Playazo, Quitapellejos). Vera hraničí so známymi turistickými destináciami, ako sú Mojacar a jaskyne Almanzora. Rezidenčný komplex sa nachádza približne 1,5 hodiny jazdy od letiska Murcia – Corvera a približne 2 hodiny od letiska Alicante.

Energetická trieda: B

Ak máte záujem, neváhajte nás kontaktovať a radi vám zabezpečíme obhliadku tejto nádhernej nehnuteľnosti.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Španielsko
Property size (m2) : 71
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 185.500 

Private Fields

Ribbon Zelený : Blízko pláže
Ribbon Žltý : Novostavba
Ribbon Modrý : 400m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;