Chorvátsko
Výhľad na more
Vhodné na prenájom
350 m od mora
884.000 

Dvojdom blízko pláže so 4 apartmánmi a výhľadom na more, Malinska, Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_k-454
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeUl. Lina Bolmarčića 2, 51511, Malinska, Chorvátsko
Cena (€)884 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)300 m2
Počet spální6
Počet kúpeľní4
Počet podlaží2
Poloha objektuRadový
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)150 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)480 m2
Celková plocha (m2)300 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Pivnica (sklep)
Garáž
Parkovacie státie
Krb
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_k-454

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj len 350m od mora a pláží apartmánový dom so 4 apartmánmi v obľúbenej a vyhľadávanej turistickej lokalite Malinska na ostrove Krk. Ostrov Krk sa nachádza pod Istriou a je spojený s pevninou mostom. Ponúka okrem krásnych pláží s nádhernou čistou morskou vodou aj historické mestečka, cyklotrasy, turistické trasy, liečivé bahno v lokalite Soline a iné.

Na predaj je dvojdom so štyrmi zariadenými apartmánmi s rozlohou až 300 m2. Celkovo má táto nehnuteľnosť 10 izieb, 6 spální, 4 kúpeľne a toalety a 3 parkovacie miesta. Táto apartmánová vila sa rozkladá na dvoch podlažiach. V suteréne sa nachádza pivnica s dielňou 30 m2. Na prízemí sú dva apartmáns rozlohou cca 50 m2 každý s veľkou krytou terasou 35 m2. Jeden apartmán na prízemí pozostáva z chodby, kúpeľne, dvoch spální, kuchyne s jedálňou a terasy. Druhý apartmán pozostáva z chodby, kúpeľne, obývačky, kuchyne s jedálňou, spálne a terasy. Na prvom poschodí je veľký komfortný apartmán cca 100 m2, ktorý zahŕňa chodbu, WC, dve komory, veľkú obývačku na dvoch úrovniach, spálňu, kúpeľňu, veľkú jedáleň s kuchyňou a krytú terasu 35 m2. Vysoké podkrovie pozostáva zo vstupného priestoru, kúpeľne, dvoch spální, šatníka, obývačky, podkrovia, terasy a má rozlohu cca 80 m2. Na prízemí sa nachádza aj obchodný priestor 22 m2, kotolňa ústredného kúrenia, WC a malá dreváreň. Vedľa domu je garáž. V krásne upravenej a zelenej záhrade je uzavretý altánok a tri parkovacie miesta. Nachádza sa vo výbornej lokalite, len 5 minút chôdze od krásnych pláží a centra so všetkou občianskou vybavenosťou. Táto nehnuteľnosť je výnimočnou príležitosťou na investíciu za účelom turistického prenájmu ako aj vlastného bývania.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná. Radi Vám nájdeme nehnuteľnosť priamo na mieru.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 300
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 884.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Vhodné na prenájom
Ribbon Modrý : 350 m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;