Chorvátsko
Výhľad na more
1500m od mora
332.800 

Dva apartmány v radovom dome, 1500m od mora, Malinska, Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_k-401
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapePortić 1, 51511, Malinska, Chorvátsko
Cena (€)332 800 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice4 izby (4+1)
Obyvateľná plocha (m2)80 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní2
Počet podlaží1
Poloha objektuRadový
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)40 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)109 m2
Celková plocha (m2)80 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_k-401

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj radový dom s dvoma apartmánmi a 2 parkovacími miestami v lokalite Mlinska, 1500m od pláže na ostrove Krk v Chorvátsku. Ostrov je spojený mostom.

Na predaj je radový dom s celkovou obytnou plochou 79,86 m2 s upravenou záhradou o výmere109 m2, ku ktorej patria dve parkovacie miesta a záhrada. Dom pozostáva z dvoch samostatných apartmánov na prízemí a na poschodí so samostatnými vchodmi prepojenými vnútorným schodiskom. Celkovo nehnuteľnosť disponuje 4 izbami, 2 spálňami a 2 kúpeľňami. Každý z apartmánov má kúpeľňu, spálňu, kuchyňu s jedálňou, obývaciu izbu a terasu s výhľadom na more. Nachádza sa v krásnej a pokojnej lokalite 1500 m od mora a v blízkosti všetkých vybavení. Dom má riadnu dokumentáciu a je pripravený k okamžitému nasťahovaniu. Radový apartmánový dom bol postavený v roku 2011, má zavedenú vodu a kanalizáciu. Táto nehnuteľnosť je ideálna pre väčšiu rodinu, ktorá chce mať súkromie, prípadne ako investícia a s možnosťou prenájmu 2 samostatných bytových jednotiek.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom bez nutnosti cestovať trajektom.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 80
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 332.800 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Modrý : 1500m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;