Chorvátsko
Výhľad na more
120m od mora
346.500 

Dom za atraktívnu cenu, Lokva Rogoznica, 120m od mora, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCB_2043/63
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeVojskovo I 6, 21310, Lokva Rogoznica, Chorvátsko
Cena (€)346 500 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice3 izby (3+1)
Obyvateľná plocha (m2)160 m2
Počet spální3
Počet kúpeľní3
Počet podlaží2
Poloha objektuRadový
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)80 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)310 m2
Celková plocha (m2)160 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Parkovacie státie
Popis

Referenčné číslo: CB_2043/63

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj dom za atraktívnu cenu v lokalite Omiš, 120m od mora.

Hľadáte dom snov blízko mora? Nehľadajte ďalej ako tento krásny dom, ktorý sa nachádza v žiadanej lokalite Lokva Rogoznica.

S pozemkom 310 m2 a záhradou 197 m2 ponúka tento dom dostatok priestoru na bývanie v pohodlí.  Súčasťou dvora sú dve parkovacie miesta, krytá terasa, vonkajšia sprcha a rôzne vysadené stredomorské rastliny, ktoré dotvárajú krásne a pokojné prostredie.

Samotný dom je dvojpodlažný, pozostáva z prízemia a poschodia. Na prízemí sa nachádza spoločenská miestnosť, na poschodí dva jednoizbové byty. Každý apartmán má samostatný vchod a veľký spoločný balkón s krásnym výhľadom na more.

Apartmány sú priestranné a dobre vybavené, s modernými kuchyňami, elegantnými jedálňami, pohodlnými obývačkami a elegantnými kúpeľňami.

Poloha tejto nehnuteľnosti je ideálna pre tých, ktorí si chcú užiť ticho pri mori a mať blízko k všetkej občianskej vybavenosti. Dom má výhodnú polohu v blízkosti reštaurácií, kaviarní a iných zábavných zariadení. Napriek blízkosti hlavnej cesty (dom sa nachádza nad cestou) tu nie je hluk z ulice, čo zabezpečuje pokojnú a relaxačnú atmosféru.

Omiš je vzdialený len 7 km, Split 30 km a Makarska asi 25 km od domu.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 160
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 346.500 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Modrý : 120m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;