Chorvátsko
Výhľad na more
Luxusná nehnuteľnosť
Prvá línia pri mori
871.500 

Dom v prvej morskej línii, prístup na pláž a kotvisko na loď, Zadar, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCB_2018/244
Typ nehnuteľnostiLuxusná nehnuteľnosť
Lokalita na mapePut Krčeva 11, 23000, Zadar, Chorvátsko
Cena (€)871 500 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)156 m2
Počet spální5
Počet kúpeľní2
Počet podlaží2
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)78 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)677 m2
Celková plocha (m2)156 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Garáž
Parkovacie státie
Krb
Biliardová miestnosť
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CB_2018/244

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj unikátnu nehnuteľnosť, ktorá sa nachádza v prvej morskej línii s prístupom na pláž a s kotviskom na loď v lokalite Zadar.

Rekreačný dom sa nachádza v atraktívnej lokalite pri mori. Dom má celkovú obytnú plochu 156m2 a je postavený na pozemku o rozlohe 677 m2 a rozkladá sa na dvoch podlažiach pozostávajúcich z dvoch apartmánov s celkom piatimi spálňami, dvoma kúpeľňami a dvoma kuchyňami. Udržiavaný a zachovalý, predáva sa spolu s nábytkom, tak ako môžete vidieť na fotografiách. Na vykurovanie a chladenie sa používa klimatizácia. Na záhrade je garáž, parkovisko pre niekoľko áut a kútik pre zábavu detí.

Čo robí túto nehnuteľnosť jedinečnou, je súkromný prístup na upravenú betónovú pláž a využitie kotviska pre loď. Táto malá oáza je ideálna pre milovníkov atrakcií a zábavy na mori. Terasa priamo nad morom rozširuje len ďalšie možnosti využitia tejto nehnuteľnosti. Tento priestor vytvára idilické a relaxačné prostredie pre socializáciu, najmä v lete. Vzhľadom k svojej polohe, v prvej morskej línii ponúka táto nehnuteľnosť vynikajúcu príležitosť využitia na turistický prenájom a je tiež ideálna pre každoročnú dovolenku a únik z mestského zhonu s návratom k moru a prírode.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná. Radi Vám nájdeme nehnuteľnosť priamo na mieru.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 156
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Luxusná nehnuteľnosť
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 871.500 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Luxusná nehnuteľnosť
Ribbon Modrý : Prvá línia pri mori

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;