Chorvátsko
Výhľad na more
TOP lokalita!
Prvá línia pri mori
939.750 

Dom v prvej morskej línii, 5m od mora a pláže, Šolta, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiBR_2021/380
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapePut Bada 14, 21430, Rogač, Chorvátsko
Cena (€)939 750 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)250 m2
Počet spální6
Počet kúpeľní4
Počet podlaží3
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)83 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)610 m2
Celková plocha (m2)250 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Lodžia
Terasa
Pivnica (sklep)
Garáž
Parkovacie státie
Krb
Blízko pláže
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: BR_2021/380

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj dom s pozemkom na ostrove Šolta priamo v prvej morskej línii s výhĺadom na more a hneď pri pláži. Dom sa nachádza vo vynikajúcej polohe, v krásnej zátoke s nádherným morom a táto zátoka poskytuje zároveň ochranu pred vetrami. Zátoka je pokojná bez väčšej prevádzky okolo plávajúcich lodí. Má príjazdovú cestu, ktorú využívajú iba majitelia nehnuteľností, ktorí majú domy v prvej morskej línii. Súkromná a tichá lokalita!

Pred domom je vybudované pohodlné miesto na opaľovanie. Samotný dom má obytnú plochu 250m2 a nachádza sa na pozemku 610 m2 a je po kompletnej rekonštrukcii a kompletne vybavený. Celkovo dom má k dispozícii 6 spální a 4 kúpeľne. Nachádza sa len 5m od mora. Ostrov Šolta sa bude páčiť tým návštevníkom, ktorí hľadajú pokojnú oázu v krásnej prírode, s perfektne čistým morom. Ostrov Šolta má pravidelné trajektové spojenie s mestom Split. Cesta trvá 40 minút. Ostrov prináleží pod mesto Split. Preto mnoho obyvateľov Splitu má práve na tomto ostrove svoje vily. Jednoducho chcú sa vyhnúť veľkému davu turistov. Tu na ostrove vládne absolútne pokojná atmosféra. Ostrov je dostatočne na juhu a preto poskytuje kúpanie v mori až do jesene.

Na pozemku nehnuteľnosti sa nachádza niekoľko budov a vybudovaných kamenných terás:
Hneď pri vjazde do nehnuteľnosti je menší dom s pôdorysom 35m2, ktorého prízemie je prerobené na garáž pre dve vozidlá. Na prvom poschodí tohto menšieho domu je priestor na rodinné stretnutia a stolovania. Veľká jedáleň s kuchyňou a veľkým krbom s pripojeným WC. Avšak táto nehnuteľnosť má aj ďalšie vonkajšie parkovacie miesta pripravené pre hostí.

Kamenné schodisko vedie do prízemia hlavného domu, kde je priestor prerobený na samostatnú garsónku 21m2 s veľkou terasou vpredu, kde je aj vonkajší gril. Okrem tejto časti je tu ešte ďalšia miestnosť 17m2 vo funkcii veľkej nádrže na vodu, ktorú majitelia zatiaľ využívajú iba na zalievanie záhrady a v prípade potreby ju možno využiť na rozšírenie tejto garsónky. Prvé poschodie domu poskytuje komfortný trojspálňový apartmán o veľkosti cca. 140m2 s dvoma kúpeľňami a priestrannou obývacou izbou so vstupom na veľkú terasu s otvoreným výhľadom na more a celý záliv. Vedľa tohto podlažia je umiestnený priestor pre strojovňu (ústredné kúrenie na drevo Buderus najvyššej kvality, elektrické ústredné kúrenie, zásobník vody 800L, bojler vykurovaný solárnym panelom). Na druhom poschodí domu je ďalšie poschodie so samostatným vchodom 115m2 + balkón 8m2. Táto časť nie je úplne dokončená, preto ju môžu noví majitelia zariadiť a premeniť na ďalší obytný priestor, pretože všetky inštalácie už boli dokončené. Dvor je dostatočne veľký s veľkým množstvom dobre udržiavanej zelene a príjemnými záhradami na oddych a zábavu. Najkrajšia je tu terasa s krytým posedením, ktorú budete jednoducho milovať. Prekrásne súkromné výhľady na more vás iste nikdy neomrzia. Výborná poloha, oddelená od centra mesta a pritom len 5 minút od všetkej občianskej vybavenosti, obchodov a reštaurácií. Kontaktujte nás pre bližšie informácie.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 250
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 939.750 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : TOP lokalita!
Ribbon Modrý : Prvá línia pri mori

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;