Chorvátsko
Výhľad na more
Druhá línia pri mori
1.312.500 

Dom v druhej morskej línii s výhľadom na more, 30m od mora, Rogoznica, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCB_2031/114
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeLozice 2 72, 22202, Zečevo Rogozničko, Chorvátsko
Cena (€)1 312 500 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)240 m2
Počet spální6
Počet kúpeľní8
Počet podlaží3
Poloha objektuV bloku
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)80 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)230 m2
Celková plocha (m2)240 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Pivnica (sklep)
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CB_2031/114

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj priestranný dvojdom, ktorý sa nachádza v druhej morskej línii s dostatkom parkovacích miest, len 30 m od mora v pokojnej lokalite Rogoznica v Chorvátsku. Lokalita je známa svojou čistotou mora.

Dom má 240 metrov štvorcových obytnej plochy a celkovo disponuje 6 spálňami a 8 kúpeľňami. Nachádza sa na pozemku o veľkosti 230 metrov štvorcových, s krásnym výhľadom na more. Táto nehnuteľnosť predstavuje ideálnu príležitosť pre tých, ktorí si chcú užiť blízkosť mora a krásny výhľad na more, s dostatkom priestoru na pohodlný život alebo dovolenku. Nehnuteľnosť je vhodná aj ako investícia určená k prenájmu a na cestovný ruch.

Dom sa skladá zo suteréna a 3 nadzemných podlaží. Na prízemí sa nachádza garzónka s jednou izbou, kúpeľňou a kuchyňou. Na prvom poschodí je jeden jednoizbový byt pozostávajúci z 1 izby, obývacej izby, kuchyne, kúpeľne a WC a balkóna. Na rovnakom poschodí je dvojizbový apartmán s 2 spálňami a dvoma kúpeľňami, kuchyňou, obývacou izbou s jedálňou a dvoma balkónmi. Druhé poschodie, rovnako ako prvé poschodie, sa skladá z jednoizbového bytu s 1 izbou, obývacou izbou, kuchyňou, kúpeľňou a WC a balkónom av rovnakom poschodí je aj dvojizbový byt s 2 izbami a dvoma kúpeľňami, kuchyňou, obývacou izbou s jedálňou a dvoma balkóny.

Blízkosť mora a krásne pláže v zátoke poskytujú ideálnu kombináciu prírodných krás a pohodlia, čo z tejto nehnuteľnosti robí perfektnú destináciu pre relax a odpočinok, alebo ako únik od každodenného stresu a zhonu ktorí máme všetci v živote. V bezprostrednej blízkosti sa tiež nachádzajú všetky služby a zariadenia pre príjemnú dovolenku, ako sú reštaurácie, obchody, café bary a podobne…

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 240
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 1.312.500 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Modrý : Druhá línia pri mori

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;