Chorvátsko
Výhľad na more
100m od mora
421.200 

Dom s výhľadom na more, len 100m od pláže, Soline, Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_k-488
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mape3A, 23287, Soline, Chorvátsko
Cena (€)421 200 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice3 izby (3+1)
Obyvateľná plocha (m2)63 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní2
Počet podlaží1
Poloha objektuRadový
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)33 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)110 m2
Celková plocha (m2)63 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_k-488

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj radový dom so záhradou len 100m od mora vo vyhľadávanej lokalite Soline na ostrove Krk v Chorvátsku.

Na predaj je posledný dom v radovom dome, ktorý sa nachádza vo výbornej lokalite len 100 m od mora. Dom sa rozprestiera na dvoch podlažiach s celkovou rozlohou 63 m2, záhrada má rozlohu 110m2. Celkovo dom disponuje 3 izbami, 2 spálňami a 2 kúpeľňami. Na prízemí sa nachádza kúpeľňa, kuchyňa, jedáleň a obývacia izba so vstupom na krytú terasu a záhradu. Na prvom poschodí, ktoré je prepojené vnútorným schodiskom, sú dve spálne, kúpeľňa a terasa s krásnym výhľadom na more. Dom má upravenú a zelenú záhradu s rozlohou 110 m2. K nehnuteľnosti prislúcha i 1 parkovacie miesto. Dom je kompletne zariadený, má kvalitné plastové okná, je klimatizovaný, zavedenú mestskú vodu a kanalizáciu. Má riadnu dokumentáciu a je pripravený na nasťahovanie. Nachádza sa na pokojnom mieste v blízkosti mora, centra a krásnych pláží. Oblasť Soline pláž Meline je známa svojim liečivým bahnom na psoriázu, kožné ochorenia a artrózu.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom bez nutnosti cestovať trajektom.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 63
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 421.200 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Modrý : 100m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;