Chorvátsko
Znížená cena
Panoramatický výhľad na more
Skvelá cena!
70 m od mora
399.000 

Dom s panoramatickým výhľadom na more, 70m od mora a pláže v Ražanj, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiBR_2031/73
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mape49A, 22202, Ražanj, Chorvátsko
Cena (€)399 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)230 m2
Počet spální9
Počet kúpeľní4
Počet podlaží3
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)76 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)420 m2
Celková plocha (m2)230 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Pivnica (sklep)
Parkovacie státie
Blízko pláže
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: BR_2031/73

Znížená cena zo 490.000€ na 399.000€ (cena vrátane realitnej provízie a právnych poplatkov) !!!

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj dom vo fantastickej lokalite, blízko mora v obľúbenej vilovej časti Ražanj, ktorá sa nachádza neďaleko Rogoznice. Na predaj je apartmánový rodinný dom s výhľadom na more, ktorý sa nachádza len 70m od mora a pláží. Rodinný dom disponuje 9 spálňami a 4 kúpeľňami, rozprestiera sa na 3 podlažiach. Celková obytná plocha domu je 230 m2, pozemok má 420 m2. Záhrada je dostatočne veľká a priestranná a poskytuje možnosť inštalácie bazéna.

Z domu vedú dve prístupové cesty k moru. Nachádza sa v pokojnej časti, kde pláž navštevujú len miestny obyvatelia a dovolenkujúci. Menšie pláže ponúkajú dostatočné súkromie. Morská voda je tu kryštálovo čistá. Dom je obklopený stredomorskými rastlinami a krásnym otvoreným výhľadom na more a ponúka skvelý relax a oddych od zhodnu každodenného života. Nehnuteľnosť je dostatočne veľká pre veľkú rodinu, priateľov a taktiež je skvelá pre turistický prenájom. Každé poschodie ponúka samostatné vstupy do jednotlivých apartmánov na jednotlivých podlažiach. Parkovacie státie je dostatočne veľké pre 3-4 autá. V nehnuteľnosti je zavedená mestká voda a septik.

Dispozícia: nehnuteľnosť pozostáva z 3 podlaží. Prízemie pozostáva zo štúdiového apartmánu pozostávajúceho z kúpeľne, kuchyne a jednej izby so vstupom na veľkú terasu. Na prvom poschodí sú 2 apartmány. Prvý apartmán je kompletne zariadený a pozostáva z dvoch izieb, kuchyne, jedálne, kúpeľne a obývacej izby s výstupom na terasu. Druhý apartmán pozostáva z 3 spální, kuchyne, obývačky a kúpeľne, komory a nie je kompletne dokončený, preto vyžaduje malú investíciu. Tretie poschodie  má najlepší a najväčší apartmán, ktorý pozostáva z 3 spální, kúpeľne, obývacej izby, jedálne a kuchyne a je tu krásna veľká terasa s otvoreným panoramatickým výhľadom na more.

V blízkosti domu sa nachádza obchod s potravinami a reštaurácie s tradičnou dalmátskou kuchyňou. Dom je vybavený klimatizáciou a 4 parkovacími miestami pred domom. Dom sa predáva s nábytkom, tak ako môžete vidieť na fotografiách. Dom je ideálny na dovolenku a prenájom na turistické účely.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 230
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 399.000 

Private Fields

Ribbon Červený : Znížená cena
Ribbon Zelený : Panoramatický výhľad na more
Ribbon Žltý : Skvelá cena!
Ribbon Modrý : 70 m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;