Chorvátsko
Výhľad na more
100m od mora
494.000 

Dom s bazénom a výhľadom na more, len 100m od mora, Soline, Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_k-256
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mape79A, 51511, Soline, Chorvátsko
Cena (€)494 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice4 izby (4+1)
Obyvateľná plocha (m2)110 m2
Počet spální3
Počet kúpeľní1
Počet podlaží1
Poloha objektuRadový
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)50 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)150 m2
Celková plocha (m2)110 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Bazén
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_k-256

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj polovicu domu s bazénom a výhľadom na more vo výbornej lokalite Soline len 100m od mora na ostrove Krk v Chorvátsku. Na ostrov vedie most.

Oblasť Soline je známe aj výskytom liečivého bahna, vhodného pre liečby ochorenia kože, ekzémy, psoriázu a artrózu. Svoj názov Soline dostala po ťažbe morskej soli, ktorá tu bola v minulosti. Na predaj je dvojdom vo výbornej lokalite, iba 100 m od krásnej a vyhľadávanej pláže. Dom sa rozkladá na obytnej ploche 110 m2 rozloženej na dvoch podlažiach. Na prízemí sa nachádza kuchyňa s jedálňou, obývacou izbou, spálňou a WC. Na prvom poschodí sú dve spálne, kúpeľňa, kuchynský kút, obývacia izba a terasa, ktorá má krásny výhľad na more. Na upravenej záhrade sa nachádza bazén, priestor na opaľovanie, letná kuchyňa s grilom a niekoľko parkovacích miest, z ktorých dve patria k uvedenej nehnuteľnosti. K nehnuteľnosti je kompletná a správna dokumentácia. Príležitosť pre každého, kto chce investovať a mať príjem z cestovného ruchu!

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom bez nutnosti cestovať trajektom.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

 

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 110
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 494.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Modrý : 100m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;