Chorvátsko
Výhľad na more
Vhodné na prenájom
420m od mora
1.340.850 

Apartmánový dom vhodný na prenájom, Makarska riviéra, 420m od mora, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCB_2037/47
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeMarineta ul. 13, 21300, Makarska, Chorvátsko
Cena (€)1 340 850 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)690 m2
Počet spální13
Počet kúpeľní13
Počet podlaží3
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)250 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)788 m2
Celková plocha (m2)690 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Pivnica (sklep)
Garáž
Parkovacie státie
Krb
Blízko pláže
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: CB_2037/47

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj apartmánový dom, ktorý bol zrekonštruovaný v roku 2019. Apartmánový dom má k dispozícii až 13 spální a 13 kúpeľní. Plus je tu možnosť ďalšej výstavby apartmánov na pozemku. Ideálna príležitosť pre tých, ktorí túto investíciu vnímajú ako investíciu do cestovného ruchu.

V cene je zahrnutý pozemok, na ktorom je možné postaviť ďalší objekt s 8 apartmánmi za účelom zvýšenia ubytovacej kapacity a rozšírenia ponuky.

Celková plocha objektu a pozemku je 788 m2, pričom samotný dom sa rozkladá na ploche 244 m2. Budova apartmánového domu pozostáva z 690 m2 celkovej obytnej plochy, má krásny výhľad na more, 8 parkovacích miest a jednu garáž. V roku 2019 bola zrekonštruovaná.

Prízemie pozostáva z 2 apartmánov každý s rozlohou 90 m2. Prvý apartmán pozostáva z obývacej izby, jedálne, dvoch spální a dvoch kúpeľní. Druhý apartmán pozostáva z troch spální, jedálne, malej pivnice 7 m2, kúpeľne a terasy. Oba apartmány sú v dobrom stave.

Prvé poschodie pozostáva z veľkého apartmánu s celkovou obytnou plochou 80 m2 a pozostáva z dvoch kúpeľní, dvoch spální, obývacej izby, kuchyne a balkóna s nádherným výhľadom na more. Na prvom poschodí sú tiež 4 garsónky s celkovou obytnou plochou 128 m2 a terasou.
Na druhom poschodí sa nachádza veľký apartmán s celkovou rozlohou 138 m2. Pozostáva z 3 spální, 3 kúpeľní, jednej toalety, veľkej obývacej izby, kuchyne a veľkej terasy. Na streche objektu je terasa 80 m2, na ktorej je možnosť inštalácie bazéna alebo jacuzzi.

Každá jednotka je vybavená klimatizáciou.
Vo dvore je parkovanie pre všetkých 8 ubytujúcich jednotiek, spoločný gril a záhrada. Ako už bolo spomenuté, spolu s nehnuteľnosťou sa predáva aj pozemok na výstavbu objektu 8 apartmánov, každý cca 55 m2. Ideálna príležitosť pre tých, ktorí hľadajú investíciu vo forme cestovného ruchu.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 690
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 1.340.850 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Vhodné na prenájom
Ribbon Modrý : 420m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;