Chorvátsko
Výhľad na more
Prvá línia pri mori
1.050.000 

Apartmánový dom v prvej morskej línii v lokalite Šibenik

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCB_2029/36
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeprilaz tvornici 33, 22000, Šibenik, Chorvátsko
Cena (€)1 050 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)300 m2
Počet spální7
Počet kúpeľní6
Počet podlaží3
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)150 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)700 m2
Celková plocha (m2)300 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Pivnica (sklep)
Parkovacie státie
Krb
Blízko pláže
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: CB_2029/36

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj apartmánový dom v prvej morskej línii v lokalite Šibenik.

Apartmánový dom v prvom rade pri mori, ktorý sa nachádza v blízkosti lokalít Vodice a Šibeniku. Obytná plocha doma je 300 m2, pričom nehnuteľnosť bola postavená na pozemku o výmere 700 m2 a pozostáva z prízemia a dvoch podlaží s celkovo šiestimi apartmánmi. Nehnuteľnosť disponuje 7 izbami a 6 kúpeľňami. Rozprestiera sa na 3 podlažiach. Vzdialenosť od mora je 10m.

Na prízemí sú dva jednoizbové byty s kuchyňou, obývacou izbou a kúpeľňou a jeden z bytov má veľkú uzavretú terasu. Na prízemí sa nachádza aj komora a jedno ďalšie WC.

Na prvom poschodí sa nachádza malé štúdio a apartmán s obývacou izbou, kuchyňou, dvoma spálňami, kúpeľňou a terasou s výhľadom na pláž a more.

Na druhom poschodí je jeden dvojizbový a jeden jednoizbový apartmán, oba s terasou a výhľadom na more. Prízemie a poschodie využívajú ústredné kúrenie a všetky izby sú klimatizované.

Pred domom je veľký dvor s priestorom na spoločenské stretnutia, grilovanie, garáž a parkovanie.

Dom sa nachádza v blízkosti mora a pláže a v pešej vzdialenosti od všetkého vybavenia potrebného pre každodenný život, táto nehnuteľnosť predstavuje vynikajúcu investičnú príležitosť, ako aj dovolenkový dom v letných mesiacoch.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná. Radi Vám nájdeme nehnuteľnosť priamo na mieru.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 300
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 1.050.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Modrý : Prvá línia pri mori

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;