Chorvátsko
Výhľad na more
Skvelá cena!
Druhá línia pri mori
598.500 

Apartmánový dom s výhľadom na more v druhej morskej línii, 40m od mora, Vodice, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiBR_2029/75
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeUl. Blata 23, 22211, Vodice, Chorvátsko
Cena (€)598 500 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)327 m2
Počet spální11
Počet kúpeľní8
Počet podlaží3
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)109 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)558 m2
Celková plocha (m2)327 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Lodžia
Terasa
Pivnica (sklep)
Garáž
Parkovacie státie
Krb
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: BR_2029/75

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj apartmánový rodinný dom, ktorý sa nachádza v pokojnej časti malej dediny neďaleko obľúbenej lokality Vodice. Dom sa nachádza v druhom rade pri mori, len 40m od mora.

Nehnuteľnosť má celkovú obytnú plochu 327m2 a nachádza sa na pozemku o veľkosti 558 m2. Dom sa rozprestiera na 3 podlažiach a celkovo disponuje 11 spálňami a 8 kúpeľňami. Na prízemí sa nachádza garáž a garsónka s terasou a tiež samostatná komora. Na prvom poschodí sú dvoj a troj izbové apartmány, každý s terasou. Každá spálňa v trojizbovom apartmáne má vlastnú kúpeľňu. V podkroví je apartmán s tromi spálňami, z ktorých dve majú vlastnú kúpeľňu a tretia má toaletu. Na tomto poschodí je tiež jeden dvojizbový apartmán s dvoma terasami. Dvor je obklopený zeleňou, ktorá vytvára príjemnú atmosféru a poskytuje potrebné súkromie. Na pozemku je veľké parkovisko a priestor na posedenie s grilom. Potrebná občianska vybavenosť je len pár minút jazdy od domu. Vďaka atraktívnej polohe v bezprostrednej blízkosti pláže, dostupnosti nevyhnutného vybavenia a samotnej veľkosti záhrady a rozlohy domu je táto nehnuteľnosť ideálna pre turistický prenájom, ale aj pre celoročné bývanie.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 327
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 598.500 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Skvelá cena!
Ribbon Modrý : Druhá línia pri mori

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;