Chorvátsko
Výhľad na more
Vhodné na prenájom
100m od mora
808.500 

Apartmánový dom s výhľadom na more, 100m od mora, Vodice, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiBR_2044/02
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeObala Ive Juriceva Cota 26-23, 22211, Vodice, Chorvátsko
Cena (€)808 500 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)300 m2
Počet spální9
Počet kúpeľní5
Počet podlaží2
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)150 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)198 m2
Celková plocha (m2)300 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Pivnica (sklep)
Parkovacie státie
Krb
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: BR_2044/02

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj rodinný dom s výhľadom na more v centre obľúbenej turistickej dedinky Vodice len 100m od mora.

Na predaj je výnimočná nehnuteľnosť, ktorá sa nachádza v samom centre malého dalmátskeho mesta Vodice. Dom bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2019. Všetky apartmány sú plne zariadené a momentálne sa využívajú na úspešný prenájom v cestovnom ruchu. Nehnuteľnosť celkovo disponuje 9 spálňami a 5 kúpeľňami, rozprestiera sa na dvoch podlažiach. Rodinný dom sa skladá z niekoľkých samostatných apartmánov, horný apartmán je s prístupom na veľkú terasu s výhľadom na more. Celková obytná plocha domu je 330m2. Parkovisko je pred vchodom a má priestor pre 4-5 áut (čo je vzácnosť u nehnuteľností v samom centre mesta).

Rozloženie podľa podlažia:

– prízemie: byt s 2 spálňami, chodbou, kuchyňou s obývacou izbou a kúpeľňou
– prvé poschodie: byt s 2 spálňami, chodbou, kuchyňou a obývacou izbou so vstupom na terasu a kúpeľňou
– druhé poschodie: trojizbový apartmán so vstupom na terasu, kde je pripravená inštalácia pre jacuzzi, terasa má výhľad na more a zastrešený vonkajší jedálenský kút.

Z dvora na druhej strane domu, na prízemí, je prístup do jednoizbového bytu s kuchyňou, obývacou izbou a kúpeľňou. Zo spálne je vstup na krytú terasu.
Na prvom poschodí sa nachádza ďalší jednoizbový byt dispozične zhodný s už spomínaným jednoizbovým bytom.

Nehnuteľnosť je kategorizovaná a už zaevidovaná v Chorvátskom cestovnom ruchu s výborným renomé a je ideálna ako investícia. Predáva sa s kompletným nábytkom a vybavením. Nachádza sa v samom centre mesta, v blízkosti je všetká občianska vybavenosť nevyhnutná pre celoročný život pri mori.

Vodice, Dalmátske pobrežie
Vodice je mesto, obec a prístav v Šibenicko-kninskej župe v Chorvátsku. Bývalá rybárska dedina sa v druhej polovici 20. storočia premenila na turistickú destináciu, kedy pravidelne patrila medzi najnavštevovanejšie dalmátske destinácie. Vodice sa nachádza v širokej zátoke, 11 km severozápadne od Šibeniku, 85 km od Splitu a 62 km juhovýchodne od Zadaru.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Naša realitná kancelária si neúčtuje navyše žiadne poplatky ani provízie. Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej realitnej kancelárie! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 300
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 808.500 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Vhodné na prenájom
Ribbon Modrý : 100m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;