Chorvátsko
Výhľad na more
Vhodné na prenájom
150 m od mora
892.500 

Apartmánový dom, 150m od mora, ostrov Brač, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCB_2031/51
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeUz Garmu 5, 21420, Bol, Chorvátsko
Cena (€)892 500 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)400 m2
Počet spální11
Počet kúpeľní8
Počet podlaží3
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)200 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)360 m2
Celková plocha (m2)400 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Pivnica (sklep)
Parkovacie státie
Krb
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CB_2031/51

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj apartmánový dom, ktorý sa nachádza na ostrove Brač v malom stredomorskom meste. Nehnuteľnosť disponuje celkovo až 11 spálňami a 8 kúpeľňami. Dom sa nachádza 150 m od pláže s otvoreným výhľadom na more, obytná plocha 400 m2 a záhrada 360 m2.

Dom pozostáva z prízemia a 2 poschodí. Prízemie pozostáva z dvoch apartmánov so samostatným vchodom. V prvom apartmáne sú 2 izby, 1 kúpeľňa, 1 WC, kuchyňa s jedálňou, obývačka s terasou. 2 apartmán pozostáva z 2 spální, 2 kúpeľní, kuchyne s jedálňou, obývacej izby a 2 terás.

1. poschodie pozostáva z 2 apartmánov, z ktorých prvý pozostáva z 2 spální, kúpeľne, kuchyne s jedálňou, obývacej izby a terasy s výhľadom na more. V druhom apartmáne sú 3 spálne, 2 kúpeľne, kuchyňa s jedálňou, obývacia izba s 2 terasami s výhľadom na more.

2. poschodie pozostáva z jedného apartmánu s 2 spálňami, 2 kúpeľňami, kuchyňou s obývacou izbou a 4 terasami s krásnym otvoreným výhľadom na more. Dom je vybavený klimatizáciou, grilom, vonkajším parkoviskom, práčovňou, solárnym ohrevom vody. Dvor ponúka možnosť zriadenia bazéna.

V bezprostrednej blízkosti sa nachádza krásna pláž s kaviarňami, reštauráciami, obchodmi a ďalšími zariadeniami potrebnými pre príjemnú dovolenku alebo život počas celého roka.

Nehnuteľnosť má dobre zavedené podnikanie v oblasti prenájmu na turistické účely.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 400
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 892.500 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Vhodné na prenájom
Ribbon Modrý : 150 m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;