Chorvátsko
Výhľad na more
450m od mora
265.200 

Apartmán s výhľadom na more v Soline, 450m od mora, ostrov Krk

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_a-972
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mape80, 51511, Soline, Chorvátsko
Cena (€)265 200 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaDvojizbový apartmán (2+kk)
Obyvateľná plocha (m2)58 m2
Počet spální1
Počet kúpeľní1
Počet podlaží2
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)58 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_a-972

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj apartmán s výhľadom na more v lokalite Soline na ostrove Krk v Chorvátsku.

Na predaj je apartmán nachádzajúci sa v bytovom dome s celkovou obytnou plochou 58 m2. Nachádza sa na prvom poschodí a pozostáva zo vstupnej chodby, komory, kúpeľne, dvoch spální, kuchyne s jedálňou a obývacou izbou s prístupom na krytú terasu s krásnym výhľadom na more. Apartmán je kompletne vybavený a zariadený, je klimatizovaný, má plastové kvalitné okná a dvere, riadnu dokumentáciu a je pripravený na nasťahovanie. Má jedno parkovacie miesto v spoločnom dvore domu. Nachádza sa vo výbornej lokalite len 450 m od centra, mora a krásnych pláží.

Obytný dom bol postavený v roku 2012. Nehnuteľnosť je moderne vybavená a zariadená. K dispozícii je klimatizácia pre potreby kúrenia a chladenia, zavedená mestská voda (vlastný vodomer), kanalizácia.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom bez nutnosti cestovať trajektom.

V oblasti Soline ešte v rímskych dobách existovali solivary (odtiaľ názov miesta Soline), ktoré vyrábali a vyvážali veľmi kvalitnú soľ, až kým ich Benátky počas frankopanskej éry nezakázali, pretože predstavovali konkurenciu so svojimi solivarmi na Pagu a Rabe. Liečivé čierne bahno, ktoré sa nachádza v neďalekom Čižiči má veľký význam pri zmierňovaní a odstraňovaní reumatických ochorení a pomáha pri ochoreniach kože akou je ekzém alebo psoriáza.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 58
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 265.200 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Modrý : 450m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;