Chorvátsko
Atraktívna lokalita
600m od mora
239.200 

3 izbový apartmán v perfektnej lokalite, 600m od mora, Baška, ostrov Krk

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_a-960
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeEmila Geistlicha 32, 51523, Baška, Chorvátsko
Cena (€)239 200 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaTrojizbový apartmán (3+kk)
Obyvateľná plocha (m2)51 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní1
Počet podlaží2
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)51 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_a-960

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj apartmán o celkovej výmere 51 m2 nachádzajúci sa na prvom poschodí menšieho bytového domu s celkom šiestimi bytovými jednotkami. Pozostáva zo vstupného priestoru, kúpeľne, dvoch spální, kuchyne s jedálňou a obývacej izby s výstupom na krytú terasu. Byt je vkusne zariadený a dobre vybavený, klimatizovaný, má plastové PVC stolárstvo okná a dvere, solárny ohrev vody a elektrické podlahové kúrenie a je pripravený k okamžitému nasťahovaniu. Má jedno parkovacie miesto v spoločnom dvore domu. Má zavedenú vodu a kanalizáciu. Apartmánový dom bol postavený v roku 2013.

Nachádza sa vo výbornej lokalite, len 600 m od mora a krásnych pláží a blízko centra a všetkých služieb a zariadení. Je to skvelá príležitosť pre vlastnú potrebu alebo pre turistický prenájom. Príležitosť mať skvelý apartmán na skvelom mieste!

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom bez nutnosti cestovať trajektom.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 51
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 239.200 

Private Fields

Ribbon Zelený : Atraktívna lokalita
Ribbon Modrý : 600m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;