Chorvátsko
Výhľad na more
500m od mora
205.920 

3 izbový apartmán s výhľadom na more, 500m od mora, Malinska, Krk

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_a-977
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeMalinska, Bašćanska ul., Krk, Chorvátsko
Cena (€)205 920 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaTrojizbový apartmán (3+kk)
Obyvateľná plocha (m2)45 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní1
Počet podlaží2
Číslo podlažia2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)45 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_a-977

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj menší 3 izbový apartmán s celkovou rozlohou 45 m2 nachádzajúci sa na druhom poschodí radového apartmánového domu v blízkosti centra mestečka Malinska a 500m od mora.

Apartmán pozostáva z dvoch spální, kúpeľne, komory, kuchyne s jedálňou a obývacej izby so vstupom na krytý balkón s krásnym výhľadom na more. Byt je zariadený, klimatizovaný, má vchodové dvere proti vlámaniu a ALU exteriérové ​​stolárstvo, riadnu dokumentáciu a je pripravený k okamžitému nasťahovaniu. Má jedno parkovacie miesto v spoločnom dvore budovy. Nachádza sa vo výbornej lokalite, len 500 m od mora a centra a všetkej občianskej vybavenosti. Je to skvelá príležitosť pre vlastnú potrebu skvalitnenia si života v čistom prostredí blízko liečivého mora alebo pre turistický prenájom.

Obytný dom bol postavený v roku 2001. Nehnuteľnosť je dobre a kvalitne vybavená a zariadená. K dispozícii je klimatizácia pre potreby kúrenia a chladenia, zavedená mestská voda (vlastný vodomer), kanalizácia. K nehnuteľnosti prislúcha 1 parkovacie miesto.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom bez nutnosti cestovať trajektom.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 45
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 205.920 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Modrý : 500m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;