Chorvátsko
Výhľad na more
Novostavba
400m od mora
286.000 

3 izbový apartmán s výhľadom na more, 400m od mora, Soline, ostrov Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_a-963
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mape29D, 51511, Soline, Chorvátsko
Cena (€)286 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaTrojizbový apartmán (3+kk)
Obyvateľná plocha (m2)62 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní1
Počet podlaží2
Číslo podlažia2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)62 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_a-963

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj krásne zariadený nový apartmán, ktorý sa nachádza na druhom poschodí menšieho obytného domu na pokojnom mieste v bezprostrednej blízkosti mora a krásnych pláží v lokalite Soline na ostrove Krk. Celková plocha apartmánu je 62 m2 je rozdelená na vstupnú chodbu, dve spálne, kúpeľňu, kuchyňu s jedálenským kútom a obývaciu izbu so vstupom na krytú terasu s krásnym výhľadom na more. Apartmán je útulný a veľmi dobre dispozične riešený, predáva sa kompletne zariadený, je klimatizovaný, má vonkajšie PVC okná a dvere so sieťkami proti hmyzu, podlahové kúrenie, riadnu dokumentáciu a je pripravený na užívanie. Má jedno parkovacie miesto v spoločnom dvore domu. Nachádza sa vo výbornej lokalite len 400 m od mora a prvých pláží.

Apartmánový dom bol postavený v roku 2019, Energetická trieda: A. Má zavedenú vodu aj kanalizáciu.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom bez nutnosti cestovať trajektom.

V oblasti Soline ešte v rímskych dobách existovali solivary (odtiaľ názov miesta Soline), ktoré vyrábali a vyvážali veľmi kvalitnú soľ, až kým ich Benátky počas frankopanskej éry nezakázali, pretože predstavovali konkurenciu so svojimi solivarmi na Pagu a Rabe. Liečivé čierne bahno, ktoré sa nachádza v neďalekom Čižiči má veľký význam pri zmierňovaní a odstraňovaní reumatických ochorení a pomáha pri ochoreniach kože akou je ekzém alebo psoriáza.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 62
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 286.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Novostavba
Ribbon Modrý : 400m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;