Chorvátsko
Výhľad na more
Obľúbená lokalita
70 m od mora
364.000 

3 izbový apartmán len 70m od mora, Soline, ostrov Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_a-964
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mape36, 51511, Soline, Chorvátsko
Cena (€)364 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaTrojizbový apartmán (3+kk)
Obyvateľná plocha (m2)77 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní1
Počet podlaží2
Číslo podlažia2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)77 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Znížená cena z 390.000€ na 364.000€!

Referenčné číslo: CK_a-964

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj apartmán nachádzajúci sa na druhom poschodí obytného domu s celkovou rozlohou 77 m2. Pozostáva zo vstupnej haly, dvoch spální, kúpeľne, kuchyne s jedálenským kútom a obývacej izby so vstupom na krytý balkón s krásnym výhľadom na more. Má jedno parkovacie miesto v spoločnom dvore domu. Apartmán je veľmi pekne a elegantne zariadený, predáva sa kompletne zariadený tak ako môžete vidieť na fotografiách, je klimatizovaný, má PVC okná a dvere, podlahové kúrenie, riadnu dokumentáciu a je pripravený na nasťahovanie. Nachádza sa vo výbornej lokalite, len 70 m od mora a krásnych pláží. Obytný dom bol postavený v roku 2013, Energetická trieda B, má zavedenú mestkú vodu a kanalizáciu.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom bez nutnosti cestovať trajektom.

V oblasti Soline ešte v rímskych dobách existovali solivary (odtiaľ názov miesta Soline), ktoré vyrábali a vyvážali veľmi kvalitnú soľ, až kým ich Benátky počas frankopanskej éry nezakázali, pretože predstavovali konkurenciu so svojimi solivarmi na Pagu a Rabe. Liečivé čierne bahno, ktoré sa nachádza v neďalekom Čižiči má veľký význam pri zmierňovaní a odstraňovaní reumatických ochorení a pomáha pri ochoreniach kože akou je ekzém alebo psoriáza.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 77
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 364.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Obľúbená lokalita
Ribbon Modrý : 70 m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;