Chorvátsko
Vlastná záhrada
Parkovacie miesto
350 m od mora
312.000 

3 izbový apartmán len 350m od pláže, Malinska, Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_a-920
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeUl. Lina Bolmarčića 13, 51511, Malinska, Chorvátsko
Cena (€)312 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaTrojizbový apartmán (3+kk)
Obyvateľná plocha (m2)56 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní1
Počet podlaží2
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)90 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_a-920

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj 3 izbový apartmán vo vyhľadávanej lokalite Malinska Dubašnica na ostrove Krk v Chorvátsku. Ostrov Krk je spojený s pevninou mostom. Apartmán sa nachádza len 350m od pláže. Apartmán je umiestnený na prízemí s vlastnou záhradkou v menšej obytnej apartmánovej budove, ktorá má len dve poschodia. Je tu zavedená mestská voda i kanalizácia. Apartmán s celkovou obytnou plochou 56 m2 sa nachádza na prízemí a pozostáva zo vstupnej chodby, dvoch spální, kúpeľne, kuchyne s jedálňou a obývacej izby so vstupom na krytú terasu. Terasa má rozlohu 6m2. K dispozícii k apartmánu prislúcha i záhrada s rozlohou 90 m2 a jedno parkovacie miesto, ktoré sa nachádza v spoločnom dvore domu. Nehnuteľnosť má kvalitné plastové okná, bezpečnostné vchodové dvere a klimatizáciu. Nachádza sa vo výbornej lokalite, len 350 m od krásnych pláží.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom bez nutnosti cestovať trajektom.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 56
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 312.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Vlastná záhrada
Ribbon Žltý : Parkovacie miesto
Ribbon Modrý : 350 m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;