Chorvátsko
Výhľad na more
Skvelá cena
500m od mora
154.960 

2 izbový apartmán s výhľadom na more za atraktívnu cenu, Soline, ostrov Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_a-965
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mape29B, 51511, Soline, Chorvátsko
Cena (€)154 960 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaDvojizbový apartmán (2+kk)
Obyvateľná plocha (m2)45.30 m2
Počet spální1
Počet kúpeľní1
Počet podlaží2
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)45.30 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_a-965

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj vynikajúci apartmán s výhľadom na more s rozlohou 45,30 m2, ktorý sa nachádza na prvom poschodí menšieho bytového domu, ktorý má celkovo dve poschodia. Pozostáva zo vstupnej chodby, kúpeľne, spálne, kuchyne s jedálňou a obývačky s výstupom na loggiu s krásnym výhľadom na more. Apartmán je plne vybavený, klimatizovaný, má PVC okná a dvere a má k dispozícii i jedno parkovacie miesto v spoločnom dvore domu. Predáva sa zariadený, tak ako môžete vidieť na fotografiách a je pripravený k okamžitému nasťahovaniu. Nachádza sa v tichej lokalite, 500 m od mora a krásnych pláží v obľúbenej a turisticky navštevovanej lokalite Soline a všetka dokumentácia k nehnuteľnosti je v poriadku. Príležitosť mať apartmán blízko mora za skvelú cenu v dobrej lokalite!

Obytný apartmánový dom bol postavený v roku 2009, má zavedenú mestskú vodu a kanalizáciu.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom bez nutnosti cestovať trajektom.

V oblasti Soline ešte v rímskych dobách existovali solivary (odtiaľ názov miesta Soline), ktoré vyrábali a vyvážali veľmi kvalitnú soľ, až kým ich Benátky počas frankopanskej éry nezakázali, pretože predstavovali konkurenciu so svojimi solivarmi na Pagu a Rabe. Liečivé čierne bahno, ktoré sa nachádza v neďalekom Čižiči má veľký význam pri zmierňovaní a odstraňovaní reumatických ochorení a pomáha pri ochoreniach kože akou je ekzém alebo psoriáza.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 45.30
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 154.960 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Skvelá cena
Ribbon Modrý : 500m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;