Chorvátsko
Vlastný Bazén
400m od mora
286.000 

2 izbový apartmán s vlastným bazénom, 400m od mora, Šilo, ostrov Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_a-962
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeŽvankova ul. 14, 51515, Šilo, Chorvátsko
Cena (€)286 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaDvojizbový apartmán (2+kk)
Obyvateľná plocha (m2)51 m2
Počet spální1
Počet kúpeľní1
Počet podlaží2
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)81 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Bazén
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_a-962

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj moderný apartmán, ktorý sa nachádza na prízemí menšieho apartmánového domu, ktorý sa nachádza v dobrej lokalite v blízkosti mora a pláže. Apartmán je bezbarierový a zaberá 51 m2 obytnej plochy, ktorá je rozdelená na vstupnú chodbu, komoru, kúpeľňu, spálňu, kuchyňu s jedálňou a obývačku s východom na terasu v rámci záhrady o výmere 81 m2 je k dispozícii súkromný vyhrievaný bazén s priestorom s ležadlami určeného na relax a opaľovanie. Apartmán je kompletne zariadený novým moderným nábytkom, je klimatizovaný, má vonkajšie tesárske práce z PVC okná a dvere a má k dispozícii i jedno parkovacie miesto v spoločnom dvore budovy. Nachádza sa vo výbornej lokalite, len 400 m od centra mesta a mora. Obytný dom bol postavený v roku 2011, má zavedenú vodu a kanalizáciu, bezchybný stav.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom bez nutnosti cestovať trajektom.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 51
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 286.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Vlastný Bazén
Ribbon Modrý : 400m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;