Chorvátsko
Blízko pláže
500m od mora
124.800 

2 izbový apartmán s parkovacím miestom, 500m od mora, Malinska, Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_a-927
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeDub 11, Lokal 4, 51511, Malinska, Chorvátsko
Cena (€)124 800 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaDvojizbový apartmán (2+kk)
Obyvateľná plocha (m2)27 m2
Počet spální1
Počet kúpeľní1
Počet podlaží3
Číslo podlažia2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)27 m2
Viac informáciíMenej informácií
Popis

Referenčné číslo: CK_a-927

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj 2 izbový apartmán s balkónom a parkovacím miestom len 500m od pláži a mora v atraktívnej lokalite Malinska na ostrove Krk v Chorvátsku. Na ostrov vedie most.

Na predaj je menší apartmán so samostatnou spálňou, ktorý sa nachádza na druhom poschodí (celkovo z 3. poschodí) menšieho bytového domu. Nehnuteľnosť má celkovú plochou 27,11 m2. Skladá sa z jednej spálne, kuchyne s jedálňou a obývacou izbou, kúpeľne a balkóna / lodžie. Apartmán je klimatizovaný, má plastové okná, zavedenú vodu a kanalizáciu, vlastné merače vody a elektriny. K nehnuteľnosti prislúcha i jedno parkovacie miesto na spoločnom dvore obytného domu. Nachádza sa vo výbornej lokalite len 500 m od krásnych pláží a 800 m od centra mesta Malinska, kde nájdete kompletnú občiansku vybavenosť.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom bez nutnosti cestovať trajektom.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 27
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 124.800 

Private Fields

Ribbon Zelený : Blízko pláže
Ribbon Modrý : 500m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;