Bulharsko
Výhľad na bazén a more
200m od mora
86.700 

2 izbový apartmán s krásnym výhľadom na bazén a more, komplex Kambani Bells, len 200m od pláže, Sveti Vlas, Bulharsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiB_2683
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeул. Бор 25, 8256 Sveti Vlas, Bulharsko
Cena (€)86 700 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaDvojizbový apartmán (2+kk)
Obyvateľná plocha (m2)65 m2
Počet spální1
Počet kúpeľní1
Počet podlaží5
Číslo podlažia2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)65 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Bazén
Blízko letiska
Blízko pláže
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: B_2683

Certifikovaná realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj 2 izbový apartmán s nádherným výhľadom na bazén a bočným výhľadom na more v apartmánovom komplexe 3* Kambani Bells, ktorý sa nachádza len 5 minút od piesočnej pláže v letovisku Sveti Vlas v Bulharsku.

Komplex Kambani Bells má skvelú polohu, nachádza sa v samom centre letoviska s krásnym výhľadom na záliv Čierneho mora, blízko historického mestečka Nessebar, kúsok od promenády ​​a množstva atrakcií: Komplex sa nachádza 150 metrov od jachtového prístavu Marina Dinevi, kde nájdete množstvo skvelých reštaurácií, značkových obchodov a nádherné piesočné pláže. Okolie ponúka kompletnú občiansku vybavenosť. Najbližší obchod je blízko v pešej vzdialenosti, v blízkosti komplexu je aj niekoľko reštaurácií, krásny kostol, amfiteáter a mnoho iného. Zástavka MHD (spojenie s letoviskom Slnečné pobrežie 4km a Nessebar 6km) je vzdialená len 5 minút pešo.

Nehnuteľnosť má celkovú obytnú výmeru 65 m2 (vrátane podielov na spoločných priestorov), čistá plocha apartmánu je 58 m2. Apartmán sa nachádza sa na 2. poschodí, je kompletne zariadený a pripravený na okamžité nasťahovanie. K dispozícii je všetok potrebný nábytok a vybavenie. Veľký balkón s výhľadom na more, kostol a bazén.

Apartmán sa nachádza v budove Kambani 3, ktorá má vlastný vonkajší bazén a dobre udržiavaný pozemok.

Nehnuteľnosť je vhodná ako pre svoje vlastné využitie – ako rekreačná nehnuteľnosť pri mori, taktiež je vhodná aj na prenájom. Komplex je celoročný s možnosťou trvalého bývania.

Ročný správcovský a udržiavací poplatok je 650 EUR, platí sa komplexu 1x za rok za správu a údržbu komplexu a jeho spoločných častí. Apartmán má svoje merače vody a elektriny.

O komplexe

Komplex 3* Kambani Bells sa nachádza v druhej morskej línii, ponúka krásnu architektúru s množstvom miest na oddych, krásne upravené okolie – všade sa nachádzajú kvety, stromy, mosty. K dispozícii je i bazén, kaviareň, bar a detské ihrisko. Kvalitná a celoročná údržba areálu.

Pre našich klientov ponúkame:

Kompletné vybavenie prepisu vlastníckych práv k nehnuteľnosti, právny servis, advokáta, advokátska úschova financií, kontrola bezdlžnosti nehnuteľnosti, prepisy energií, registrácia na daňovom úrade – Bulstat.

Zdarma pre našich klientov ponúkame: zriadenie elektronickej platby za elektrinu z pohodlia Vášho domova, poradenstvo aj po kúpe nehnuteľnosti, poistenie nehnuteľnosti na prvý rok, prvé upratanie nehnuteľnosti pred Vašim príchodom.

Taktiež pre našich klientov ponúkame ZDARMA pri kúpe nehnuteľnosti možnosť vybavenia TRVALÉHO/PRECHODNÉHO POBYTU v Bulharsku.

Pridajte sa aj Vy k množstvu spokojných klientov, ktorí prostredníctvom nás kúpili bezpečne svoju nehnuteľnosť v zahraničí.

Sme členmi NARKS a MCEPI (člen európskej asociácie realitných profesionálov).

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Bulharsko
Property size (m2) : 65
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 86.700 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na bazén a more
Ribbon Modrý : 200m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;