Chorvátsko
čiastočný výhľad na more
centrum Rogoznice
200m od mora
141.750 

2 izbový apartmán, 200m od mora, centrum mesta Rogoznica

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCB_2030/63
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeZečevarska 1, 22203, Rogoznica, Chorvátsko
Cena (€)141 750 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaDvojizbový apartmán (2+kk)
Obyvateľná plocha (m2)45 m2
Počet spální1
Počet kúpeľní1
Počet podlaží3
Číslo podlažia1
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)45 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CB_2030/63

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj 2 izbový apartmán, ktorý je vzdialený 200m od mora v lokalite Rogoznica.

Na predaj je 2 izbový apartmán, ktorý sa nachádza na prízemí bytového domu. Apartmán sa predáva zariadený a vybavený, tak ako môžete vidieť na fotografiách.

Nehnuteľnosť má celkovú obytnú plochu 45 m2 a skladá sa z jednej spálne, kúpeľne, kuchyne a obývacej izby so vstupom na zastrešený balkón, kde sa nachádza vonkajší nábytok. Z balkónu je čiastočný výhľad na more. Apartmán je klimatizovaný pre potrebu kúrenia a chladenia.

Nehnuteľnosť sa nachádza 200 m od mora a pláže. Má jedno vonkajšie parkovacie státie.

Nachádza sa v centre Rogoznice, kde sa nájdete kompletnú občiansku vybavenosť, ako sú reštaurácie, kaviarne, obchody, pláže. Vzhľadom na polohu je apartmán ideálny pre turistiku.

Rogoznica je pokojná a relatívne mladá dedina obklopená krásnou prímorskou krajinou a otvoreným morom. Mesto Šibenik sa nachádza vo vzdialenosti 34 km, letisko Split 32 km a mesto Split 50 km.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Kontaktujte nás pre bližšie informácie. Poloha nehnuteľnosti je len orientačná. Radi Vám nájdeme nehnuteľnosť priamo na mieru.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 45
Property category : Dvojizbový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 141.750 

Private Fields

Ribbon Zelený : čiastočný výhľad na more
Ribbon Žltý : centrum Rogoznice
Ribbon Modrý : 200m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;