Ceny nehnuteľností v Chorvátsku pri mori sa líšia v závislosti od konkrétnej lokality.

Najdrahšie lokality v Chorvátsku sú:
1. Dubrovník – Dubrovník je známy svojimi úchvatnými plážami, krásnymi historickými pamiatkami a vysokými cenami nehnuteľností. V Dubrovníku sa ceny nehnuteľností pohybujú okolo 4 000 – 5 000 eur za meter štvorcový.
2. Opatija – Opatija, letovisko na Istarskom polostrove, je populárne medzi turistami a milovníkmi historických stavieb. Ceny nehnuteľností v Opatiji sa pohybujú okolo 3 000 – 4 000 eur za meter štvorcový.
3. Split – Split, najväčšie chorvátske prístavné mesto, sa nachádza na pobreží Jadranského mora. V Spliti sa ceny nehnuteľností pohybujú okolo 2 500 – 3 500 eur za meter štvorcový.
4. Rovinj – Rovinj, krásne prímorské mesto na Istarskom polostrove, je populárne medzi turistami a milovníkmi histórie a kultúry. Ceny nehnuteľností v Rovinji sa pohybujú okolo 2 500 – 3 500 eur za meter štvorcový.
5. Hvar – Hvar, známe ostrovné letovisko na Južnej Dalmácii, sa nachádza na ostrove Hvar v Jadranskom mori. V Hvare sa ceny nehnuteľností pohybujú okolo 2 500 – 3 500 eur za meter štvorcový.

Ktoré lokality v Chorvátsku pri mori sú tie najlacnejšie:
Chorvátsko má mnoho oblastí pri mori, ktoré sú cenovo prístupné pre turistov a ktoré sú ideálne pre dovolenku alebo kúpu nehnuteľnosti.
1. Zadar – Zadar je oblasť s množstvom historických a kultúrnych pamiatok, no ponúka aj prístupné ceny nehnuteľností pri mori.
2. Crikvenica – Toto letovisko na brehu Jadranského mora ponúka niektoré z najlacnejších nehnuteľností pri mori v Chorvátsku.
3. Omiš – Omiš je populárne turistické miesto s krásnymi plážami a výhľadom na pohorie Mosor. Aj napriek svojej obľúbenosti ponúka mnoho cenovo dostupných nehnuteľností.
4. Senj – Senj je malé prímorské mesto, ktoré sa nachádza medzi Zadarom a Rijekou. Ponúka krásne výhľady na more a množstvo cenovo dostupných nehnuteľností.

Je však dôležité poznamenať, že ceny nehnuteľností sa môžu líšiť v závislosti od konkrétnej polohy, výhľadu na more, stavu nehnuteľnosti a ďalších faktorov.

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;