Chorvátsko
Výhľad na more
Skvelá lokalita
Prvá línia pri mori
262.500 

Zrekonštruovaný kamenný dom v prvej morskej línii, 25m od mora, Tribunj, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiBR_2044/08
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeUl. velike luke 87, 22211, Tribunj, Chorvátsko
Cena (€)262 500 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice3 izby (3+1)
Obyvateľná plocha (m2)72 m2
Počet spální2
Počet kúpeľní1
Počet podlaží3
Poloha objektuRadový
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)72 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)72 m2
Celková plocha (m2)72 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: BR_2044/08

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj krásny tradičný kamenný dom v prvej morskej línii v mestečku Tribunj v Chorvátsku.

Na predaj je tradičný dalmátsky kamenný dom v centre známeho mestečka Tribunj neďaleko od Šibeniku. Nachádza sa v prvej morskej línii 25 metrov od mora, v centre starého historického mesta. V roku 2004 bol kamenný dom kompletne zrekonštruovaný. Celkovo má dom 72m2, disponuje 2 samostatnými spálňami a 1 kúpeľňou. Dom sa rozprestiera na 3 podlažiach. Každé podlažie je s veľkosťou 24 m2 a strešná terasa poskytuje nádherný výhľad na more a prístav. Na prízemí sa nachádza kuchyňa s jedálňou a kúpeľňou, na prvom poschodí je pohodlná obývacia izba, na treťom poschodí je spálňa. Konštrukcia medziposchodia je železobetónová doska, každé podlažie je prepojené vnútorným schodiskom. Strešná terasa ponúka pokoj a súkromie a nekonečný pôžitok zo slnka a výhľadu. Kamenný dom je vzdialený 25 metrov od mora, 2,5 km od letoviska Vodice a 15 km od krásneho historického Šibeniku.

Idylické mestečko Tribunj je vyhľadávanou turistickou lokalitou pre svoje neopakovateľné čaro, krásne čisté more, typickú dalmátsku kuchyňu. Lokalita je známe medzi jachtármi, ktorí navštevujú Národný park Kornati. Blízkosť historických miest Šibenik, Primošten ako aj Národný park Krka. Výborná lokalita teda vlastniť nehnuteľnosť aj na prenájom.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Naša realitná kancelária si neúčtuje navyše žiadne poplatky ani provízie. Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej realitnej kancelárie! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 72
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 262.500 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Skvelá lokalita
Ribbon Modrý : Prvá línia pri mori

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;