Chorvátsko
500m od mora
TOP lokalita
350.200 

Zrekonštruovaný veľký kamenný dom s panoramatickým výhľadom na more, Dubrovník, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnosti C_3063
Miesto: 20km od mesta Dubrovník
Typ nehnuteľnosti: kamenný dom s výhľadom na more
Cena 350.200 €
Obytná plocha domu: 200 m²
Pozemok: 227 m2
Dispozícia: 4 spálne, 3 kúpeľne
Vzdialenosť od mora: 500 m
Elektrina
Voda z vodovodu
Kanalizácia
Telefón / Internet
Bez prístupu autom až priamo k domu (150m od domu je parkovisko)

Kľúčové vlastnosti nehnuteľnosti:
Orientácia na juh
Panoramatický výhľad na more
Samostatne stojaci dom s pozemkom

Popis:
RK Relax properties vám ponúka veľmi pekne zrekonštruovaný starý kamenný dom s nádherným panoramatickým výhľadom na more a zeleň, len 20 km od Dubrovníka.
Dom sa nachádza asi 150 metrov od hlavnej cesty, na svahu, asi 500 metrov od mora.
Dom má približne 200 m2 obytnej plochy a pozostáva z dvoch podlaží. Na prízemí sú dve spálne, kuchyňa, veľká obývačka a kúpeľňa. Na prvom poschodí sú ďalšie dve spálne, každá s vlastnou kúpeľňou a miestnosť využívaná ako práčovňa. Pred domom je veľká krytá terasa, ktorá ponúka krásny výhľad na more.
Za domom je malý dvor, ktorý slúži hlavne na sušenie prádla.
Parkovanie je možné cca 150 metrov od domu. Dubrovník je vzdialený asi 20 km. Dom je ideálny na trvalé bývanie aj na prenájom.

Viac o Dubrovníku
Myslíme si, že Dubrovník nepotrebuje bližšie predstavovanie. Toto stredoveké opevnené mesto s leštenými vápencovými chodníkmi vytýčenými podľa plánu starého 600 rokov je magnetom pre turistov z celého sveta. Pravidelne je na zozname „miest na zemi, ktoré musíte vidieť“. Má vlastné medzinárodné letisko, je rušnou jachtárskou destináciou a nachádza sa v blízkosti národného parku Mljet. Ľudia, ktorí hľadajú exotické svadobné miesto, obrovské množstvo novomanželov na svadobnej ceste a výletných lodí naskladaných mimo prístav, to všetko naznačuje rastúcu popularitu tohto mesta medzi návštevníkmi. Seriál „Hry o tróny“ dodali už len poslednú bodku, prečo toľko návštevníkov každoročne práve sem zavíta. Po balkánskej vojne v 90. rokoch bol Dubrovník značne poškodený a následne krásne opravený, čo mu možno ešte pridalo na reputácii.
Cestovný ruch je tu momentálne rušný celých 52 týždňov v roku a na prenájmoch a cenách za nehnuteľnosti sa to značne odráža. Ceny nehnuteľností v Dubrovníku a v okolí sú jedny z najvyšších na pobreží Jadranského mora. Ďalším faktorom ovplyvňujúcim ceny víl a apartmánov v Dubrovníku je geografická poloha mesta. V Dubrovníku a okolí nie je možné postaviť ďalšie nehnuteľnosti, pretože je to opevnené mesto obklopené strmými útesmi. Nehnuteľnosti v Dubrovníku však sem-tam prichádzajú na predaj a neďaleké dediny a letoviská majú svoje ceny jedny z najdrahších a najcennejších na dalmátskom pobreží. Oblasť Dubrovníka je jednou z lákadiel hlavne zahraničných kupujúcich.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Chorvátsko
Lokalita : Pri mori
Oblasť Chorvátska : Južná Dalmácia
Property size (m2) : 200
Property category : Rodinný dom
Property condition : Pôvodný stav
Typ reality : Rodinný dom / Vila
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 350.200 

Private Fields

ribbon_text : Chorvátsko
Ribbon Zelený : 500m od mora
Ribbon Žltý : TOP lokalita
Relax Properties s.r.o.
top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023