Španielsko
Pri mori
Menorca
S krásnym výhľadom na more
339.200 

Vila so súkromnou záhradou, výhľadom na more a výbornou lokalitou, S’Algar, Menorca, Španielsko

Referenčné číslo: M_4048
Rozloha vily: 68 m2
Rozloha pozemku: 366 m2
Dispozícia: 2x spálňa, kúpeľňa, sklad/šatňa, obývacia izba s jedálňou, kuchyňa, terasy, súkromná záhrada
Lokalita: S’Algar, Sant Lluís, Menorca, Španielsko
Najbližšie letisko: 14 km
Blízko mora
Cena: 339.200€ (cena zahŕňa realitnú províziu)

 

Popis:

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj veľmi dobre udržiavaný, tradičný rodinný dom v S’Algar, so súkromnou záhradou na pozemku viac ako 360 m2 a výhľadom na more z viacerých terás.

Dom je rozmiestnený na prízemí a podkroví, ktoré sa teraz využíva ako sklad / šatňa. Prízemie pozostáva z priestrannej obývacej izby s jedálňou, zrekonštruovanej kuchyne s technickou miestnosťou vedúcou do exteriéru, novej kúpeľne so vstupom do záhrady, dvojlôžkovej spálne so vstavanou skriňou a stropným ventilátorom, druhej spálne tiež so vstavanou skriňou a vstupom na terasu.

Ak by ste mali akékoľvek ďalšie otázky, prosím neváhajte nás kontaktovať. Pomôžeme vám so všetkými potrebnými krokmi pri kúpe vašej vysnívanej nehnuteľnosti v Španielsku.

 

Lokalita:

S’Algar je skalnaté letovisko na juhovýchodnom pobreží Menorky, jedného zo španielskych Baleárskych ostrovov. Pre návštevníkov tejto urbanizácie zriadili veľké kamenisté „terasy“ s kovovými schodmi vedúcimi do mora, aby ich pobyt v tejto oblasti bol čo najpohodlnejší. A preto si dnes môžu pobyt pri mori vychutnať na hojdacích sieťach, pod slnečníkmi, alebo vykonávaním športových aktivít. Veľmi blízko tejto oblasti je jedna z najmenších, panenských a najkrajších zátok: Caló d’en Rafalet. Návštevníci môžu tiež preskúmať neďaleký prírodný park a vychutnať si pešiu turistiku a cyklistiku sprevádzajúcu nádherným výhľadom na Stredozemné more. V S’Algare sa nachádza niekoľko reštaurácií, barov a kaviarní, ktoré ponúkajú rôzne jedlá miestnej a medzinárodnej kuchyne.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Španielsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 68
Property category : Rodinný dom
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 339.200 

Private Fields

ribbon_text : Španielsko
Ribbon Zelený : Pri mori
Ribbon Žltý : Menorca
Ribbon Modrý : S krásnym výhľadom na more

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023