Španielsko
Pri mori
Menorca
Turistická licencia
1.044.100 

Vila s nádherným výhľadom na more a turistickou licenciou, Cap d’Artrutx, Ciutadella, Menorca, Španielsko

Referenčné číslo: M_3921
Rozloha vily: 135 m2
Rozloha pozemku: 400 m2
Dispozícia: 3x spálňa, 3x kúpeľňa, obývacia izba, kuchyňa, súkromný bazén a záhrada
Lokalita: Cap d’Artrutx, Ciutadella, Menorca, Španielsko
Najbližšie letisko: 54 km
Blízko mora
Turistická licencia
Cena: 1.044.100 € (cena zahŕňa realitnú províziu)

 

Popis:

Realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj nedávno zrekonštruovanú vilu nachádzajúcu sa v Cap d’Artrutx, na Baleárskom ostrove Menorca. Vila je situovaná na nábreží, v prvej línii pri mori a ponúka pokoj, pohodu a prekrásny výhľad.

Na prízemí sa nachádza pekná otvorená kuchyňa s elegantnou obývačkou a jedálňou, s prístupom na terasu a útulnú verandu. Niekoľko krokov od verandy nájdeme veľkolepý bazén s nekonečným výhľadom a očarujúcu záhradu. Okrem toho sú na prízemí ešte dve dvojlôžkové spálne a dve kúpeľne, jedna z nich so sprchovacím kútom a saunou.

Na druhom poschodí máme hlavnú spálňu s vlastnou kúpeľňou, obe so súkromným prístupom na terasu. I keď z vonkajšej strany domu je tiež možný prístup na spomínanú terasu a oddychovú zónu, ideálnu na vychutnávanie západu slnka a nádherného výhľadu na more.

Ide o dizajnovú vilu, ktorá má turistickú licenciu s vysokou návratnosťou. Preto je vhodná nielen na dlhodobé užívanie, ale aj na krátkodobý prenájom.

Ak by vás táto vila zaujala, neváhajte nás kontaktovať. Pomôžeme vám so všetkými potrebnými postupmi pri kúpe nehnuteľnosti v Španielsku.

 

Lokalita:

Cap d’Artrutx je mys na západnom pobreží Menorky, krásneho španielskeho ostrova v Stredozemnom mori. Je známy svojím malebným majákom, ktorý sa nachádza na členitom útese s výhľadom na more. Návštevníci si môžu vychutnať výhľad na pobrežie a krištáľovo čisté vody. Oblasť je obľúbená aj medzi milovníkmi vodných športov, ktorí si sem chodia užívať aktivity, ako je šnorchlovanie, potápanie a jazda na kajaku. V neďalekej dedinke Cala en Bosch sa nachádza množstvo zariadení vrátane reštaurácií, obchodov a prístavu. Cap d’Artrutx je skvelou destináciou pre tých, ktorí hľadajú prírodné krásy, pokoj a pohodu s množstvom príležitostí na rekreáciu v prírode.

Podrobnosti

Krajina : Španielsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 135
Property category : Rodinný dom
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Luxusná nehnuteľnosť
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 1.044.100 

Private Fields

ribbon_text : Španielsko
Ribbon Zelený : Pri mori
Ribbon Žltý : Menorca
Ribbon Modrý : Turistická licencia

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023