Chorvátsko
Výhľad na more
Atraktívna lokalita
650 m od mora
892.500 

Vila s bazénom a panoramatickým výhľadom na more, 650m od mora, Makarska, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiBR_2048/02
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeKotiška ul. 10, 21300, Makarska, Chorvátsko
Cena (€)892 500 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)350 m2
Počet spální5
Počet kúpeľní7
Počet podlaží3
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)116 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)652 m2
Celková plocha (m2)350 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Parkovacie státie
Krb
Bazén
Blízko letiska
Blízko pláže
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: BR_2048/02

Realitná kancelária Relax Properties si Vám dovoľuje ponúknuť na predaj vila s panoramatickým výhľadom na more 690m od mora v lokalite Makarska v Chorvátsku.

Na predaj je rekreačná vila nachádzajúca sa v blízkosti mora s výhľadom na more. Celková obytná plocha nehnuteľnosti je 350m2 a nachádza sa na pozemku s rozlohou 652m2. Dom sa rozprestiera na troch podlažiach. Nachádza sa na južnej strane a je obklopený množstvom zelene, ovocnými sadmi a kvetinovými záhradami s kvalitným záhradným nábytkom. Dom sa nachádza v pokojnej lokalite, poskytuje súkromie a nádherný pohľad na more. Skladá sa z 5 izieb, 7 kúpeľní, posilňovne a sauny, bazéna, jacuzzi, taverny s krbom na prípravu tradičných jedál, miestnosti pre zábavu a početných balkónov a terás.

V suteréne sú 2 spálne, 4 kúpeľne a obývacia izba/kuchyňa s 1 balkónom a posilňovňou, saunou a tavernou. Na prízemí sa nachádza obývacia izba/kuchyňa, kúpeľňa, 2 balkóny a 1 otvorená, čiastočne krytá terasa s otvoreným výhľadom na more.

Na prvom poschodí sú 3 spálne a dve kúpeľne s podlahovým vykurovaním, 2 balkóny a 1 otvorená terasa s otvoreným výhľadom na more. Vo vile sú inštalované solárne panely a systém centrálneho ohrevu vody, čo zaisťuje nízke náklady na elektrickú energiu.

Táto moderná vila je klimatizovaná a predáva sa s kompletným vybaveným a zariadeným interiérom. Exteriér je krásne upravený so stredomorskými rastlinami. Bazén je s možnosťou vyhrievania aj cladenia, ďalej tu pre svoj relax nájdete vonkajšou vírivku a pre spoločenské chvíle veľkú tavernu, ktorú možno využiť na organizovanie osláv a stretnutí.
Na pozemku je tiež vonkajšie parkovacie státie pre päť vozidiel.

Nehnuteľnosť je vynikajúcou voľbou vďaka svojej južnej polohe/stredomorskej klíme, nebeskému výhľadu na more, solárnej energii a centrálnemu ohrevu vody, blízkosti početných pláží a mestskému životnému štýlu s turistickým obsahom: kaviarne, stredomorské reštaurácie a ďalšie vybavenie. Vzdialenosť od najbližšieho väčšieho mesta Splitu je 54 km a letisko Split 67 km a ďalších okolitých miest, ktoré sú pod ochranou UNESCO.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 350
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 892.500 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Žltý : Atraktívna lokalita
Ribbon Modrý : 650 m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;