Bulharsko
Výhľad na bazén
Obľúbený komplex
500 m na pláž
46.500 

Veľký štúdiový apartmán s výhľadom na bazén v obľúbenom komplexe Dawn Park, 500m od mora, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiB_9011
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeDawn Park, Sunny beach, квартал Чайка, Sunny Beach, Bulharsko
Cena (€)46 500 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaŠtúdiový apartmán (garsónka)
Obyvateľná plocha (m2)38 m2
Počet spální1
Počet kúpeľní1
Počet podlaží6
Číslo podlažia3
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)38 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Bazén
Blízko letiska
Blízko pláže
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: B_9011

Certifikovaná realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj tento veľmi pekný a priestranný štúdiový apartmán v jednom z najvyhľadávanejších komplexov na Slnečnom pobreží – 3* Dawn Park v Bulharsku.
Apartmán má celkovú výmeru 37,5 m2. a nachádza sa na 3. poschodí s výťahom Dispozícia: vstupná chodba, obývačka kombinovaná so spálňou a kuchyňou, balkón s výhľadom na bazény a komplex Izida Palace, kúpeľňa s toaletou.
Apartmán je veľmi pekne kompletne zariadený a vybavený potrebnými spotrebičmi. Je slnečný vďaka veľkým oknám ktoré poskytujú veľa prirodzeného svetla. Apartmán má klimatizáciu pre potreby chladenia a kúrenia. Komplex má 24/7 stráženie, recepciu, je oplotený a dostanú sa do neho len majitelia apartmánov a ich hostia. Svoj apartmán viete kedykoľvek počas roka využívať vy, prípadne ho viete cez management komplexu prenajať. Management sa postará o prenájmy a o udržiavanie čistoty v izbách. V apartmáne máte svoje vlastné merače vody a elektriny, preto platíte len za svoju reálnu spotrebu.

Komplex Dawn park je celoročný komplex, ktorý sa nachádza do 10 minút pešo od krásnych pieskových pláží. Nachádza sa vo vyhľadávanej časti Slnečného pobrežia s názvom Čajka, kde ho obklopujú prevažne rodinné komplexy. Ide o tichú pokojnú lokalitu, ktorá má kompletné zázemie a vybavenie od pekární v okolí, obchody, trhovisko s čerstvou zeleninou a ovocím, reštaurácie, kaviarne a služby. Komplex Dawn Park je prepojený s komplexom Izida Palace a preto viete využívať výhody a zázemie z oboch komplexov. Oba komplexy spravuje výborný správcovská spoločnosť a skvele sa o všetko stará. V komplexe Dawn Park nájdete sezónnu reštauráciu otvorenú od mája do septembra, detský kútik, bar, veľký plavecký bazén, ping-pongový stôl, dostatok ležadiel a slnečníkov okolo bazéna. V komplexe Izida Palace nájdete SPA centrum s 3 druhmi sáun, vnútorný vyhrievaný bazén, 2 sezónne vonkajšie bazény, komunitný priestor pre grilovanie a posedenie. Využitie týchto možností od SPA po bazény je pre návštevníkov a majiteľov zdarma. Pred komplexom je dostatok parkovacích miest. Letisko Burgas je vzdialený 30 minút jazdy autom, alebo taxíkom.

Do 5 minút pešo od komplexu sa nachádza najväčší Aquapark Action, taktiež zástavka autobusu, ktorý vás dovezie do centra historického krásneho mesta Nessebar (UNESCO).

Udržiavací poplatok – 15 €/m2. platí sa za údržbu a správu komplexu 1x za rok. V poplatku je zahrnuté stráženie a údržba komplexu, starostlivosť o zeleň a bazény, fond opráv, upratovanie spoločných častí a podobne.

Kontaktujte nás pre viac informácií.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Bulharsko
Property size (m2) : 38
Property category : Štúdiový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 30 000 - 50 000 €
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 46.500 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na bazén
Ribbon Žltý : Obľúbený komplex
Ribbon Modrý : 500 m na pláž

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;