Bulharsko
Výhľad na bazén
600m od mora
41.000 

Veľký štúdiový apartmán s výhľadom na bazén, Sunset Beach 4, 600m od pláže, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiB_2947
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeSunset Beach 4, Sunny Beach, Bulharsko
Cena (€)41 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaŠtúdiový apartmán (garsónka)
Obyvateľná plocha (m2)40 m2
Počet spální1
Počet kúpeľní1
Počet podlaží5
Číslo podlažia4
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)40 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Bazén
Blízko letiska
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: B_2947

Certifikovaná realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj priestranný štúdiový apartmán, ktorý sa nachádza 600m od mora v komplexe Sunset Beach 4 na Slnečnom pobreží v Bulharsku.

Na predaj je štúdiový apartmán s celkovou obytnou plochou až 40m2, nachádza sa na 4. poschodí s výťahom. Dispozícia: chodba, obývacia izba spojená s kuchyňou a jedálňou, samostatná kúpeľňa s WC, balkón. Z balkóna je výhľad na bazén. Apartmán je kompletne zariadený a vybavený a ako taký sa predáva. Komplex Sunset Beach 4 je celoročný komplex, svoj apartmán môžete využívať kedykoľvek počas celého roka ako pre svoje vlastné účely, tak aj na prenájom.

Ročný správcovský a udržiavací poplatok je nízky, platba 1x za rok 380€. Apartmán má svoje merače vody a elektriny. Komplex je skolaudovaný s udeleným Zákonom Act-16.

Kupujúci, ktorí majú záujem o prenájom svojej nehnuteľnosti, môžu podpísať u správcovskej spoločnosti Zmluvu o prenájme a nechať si prenajať svoj apartmán na celú letnú sezónu (s turistami) a počas zimy u dlhodobých nájomníkov pracujúcich v stredisku.

O komplexe:

Komplex Sunset Beach 4 sa nachádza v tichej a pokojnej časti Slnečného pobrežia. Široká piesočnatá pláž je vzdialená 10-15 minút chôdze. Komplex Sunset Beach je ideálny pre rodiny s deťmi, nakoľko výhodou lokality je blízkosť Action Aqua Parku – aquaparku s množstvom toboganov rôznej výšky, bazénmi a ďalšími atrakciami na trávenie spoločných chvíľ ako rodina.
Taktiež sa nachádza priamo pri lekárskej klinike Viva clinik.
Cesta na letisko v Burgase trvá asi pol hodiny.

Komplex má vonkajší bazén otvorený v letnej sezóne a bezplatné ležadlá. Má samostatnú časť v bazéne pre najmenších hostí.

V blízkosti sa nachádza supermarket a bistro, ktoré ponúka jedlá bulharskej a medzinárodnej kuchyne.

Slnečné pobrežie je najobľúbenejšie letovisko pri Čiernom mori v Bulharku. Je plne rozvinuté a poskytuje všetky služby a zábavu až do rána v mnohých kluboch, chutné jedlo v reštauráciách a miestne a medzinárodné špeciality.
Blízkosť historického mesta Nessebar vám umožňuje objavovať krásy kamenných uličiek a domov, ktoré sú zapísané v svetovom dedičstve UNESCO.

 

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Bulharsko
Property size (m2) : 40
Property category : Štúdiový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 41.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na bazén
Ribbon Modrý : 600m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;