Bulharsko
Výhľad na bazén
Obľúbený komplex
500 m na pláž
43.900 

Štúdiový apartmán s výhľadom na bazén, obľúbený komplex Dawn Park, 500m od pláže, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiB_2486
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeDawn Park, Sunny beach, квартал Чайка, Sunny Beach, Bulharsko
Cena (€)43 900 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaŠtúdiový apartmán (garsónka)
Obyvateľná plocha (m2)37.5 m2
Počet spální1
Počet kúpeľní1
Počet podlaží7
Číslo podlažia3
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)37.5 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Bazén
Blízko letiska
Blízko pláže
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: B_2486

Certifikovaná realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj veľký 48,79m2 štúdiový apartmán s výhľadom na bazén v jednom z najvyhľadávanejších komplexov na Slnečnom pobreží – 3* Dawn Park v Bulharsku.
Apartmán má celkovú výmeru 37,5 m2. a nachádza sa na 3. poschodí s výťahom. Dispozícia: obývacia miestnosť kombinovaná so spálňou a kuchynským kútom; kúpeľňa so sprchou a WC, balkón s výhľadom na bazén.
Apartmán je kompletne zariadený a vybavený: kuchynskou linkou, manželskou posteľou, šatníkovou skriňou, TV, chladničkou, zásuvkami, stolom s 2 stoličkami. K dispozícii je aj klimatizácia pre potreby kúrenia a chladenia.
Apartmán je súčasťou veľmi dobre udržiavaného a vyhľadávaného komplexu v blízkosti centra

Komplex je celoročný, má 24/7 stráženie, recepciu, je oplotený a dostanú sa do neho len majitelia apartmánov a ich hostia. Svoj apartmán viete kedykoľvek počas roka využívať vy, prípadne ho viete cez management komplexu prenajať. Management sa postará o prenájmy a o udržiavanie čistoty a upratanie v izbách. V apartmáne máte svoje vlastné merače vody a elektriny, preto platíte len za svoju reálnu spotrebu. Ide o celoročný skolaudovaný, výborne hodnotený komplex, ktorý má všetky povolenia vrátane Act 16.

Komplex Dawn park je celoročný komplex, ktorý sa nachádza do 10 minút pešo od krásnych pieskových pláží. Nachádza sa vo vyhľadávanej časti Slnečného pobrežia s názvom Čajka, kde ho obklopujú prevažne rodinné komplexy. Ide o tichú pokojnú lokalitu, ktorá má kompletné zázemie a vybavenie od pekární v okolí, obchody, trhovisko s čerstvou zeleninou a ovocím, reštaurácie, kaviarne a služby. Komplex Dawn Park je prepojený s komplexom Izida Palace a preto viete využívať výhody a zázemie z oboch komplexov. Oba komplexy spravuje výborný správcovská spoločnosť a skvele sa o všetko stará. V komplexe Dawn Park nájdete sezónnu reštauráciu otvorenú od mája do septembra, detský kútik, bar, veľký plavecký bazén, ping-pongový stôl, dostatok ležadiel a slnečníkov okolo bazéna. V komplexe Izida Palace nájdete SPA centrum s 3 druhmi sáun, vnútorný vyhrievaný bazén, 2 sezónne vonkajšie bazény, komunitný priestor pre grilovanie a posedenie. Využitie týchto možností od SPA po bazény je pre návštevníkov a majiteľov zdarma. Pred komplexom je dostatok parkovacích miest. Okolie komplexu ponúka všetko čo potrebuje od pekární po 5 minút pešo vzdialený veľký Aquapark Action, 5 minút pešo na zástavku MHD – spojenie  shistotickým mestečkom Nessebar, 10 minú pešo na krásnu piesočnú pláž. Letisko Burgas je vzdialený 30 minút jazdy autom, alebo taxíkom.

Udržiavací poplatok – 15 €/m2. platí sa za údržbu a správu komplexu 1x za rok. V poplatku je zahrnuté stráženie a údržba komplexu, starostlivosť o zeleň a bazény, fond opráv, upratovanie spoločných častí a podobne.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Bulharsko
Property size (m2) : 37.5
Property category : Štúdiový apartmán
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Cena nehnuteľnosti : 30 000 - 50 000 €
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 43.900 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na bazén
Ribbon Žltý : Obľúbený komplex
Ribbon Modrý : 500 m na pláž

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;