Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Bulharsko
37.000 

Veľký štúdiový apartmán 61 m2. len 100 m od mora, Residence Chateau Nessebar, Sveti Vlas, Bulharsko

 • Referenčné číslo: B_2076
 • Dispozícia: veľký štúdiový apartmán pozostáva z: vstupnej chodby, izby s oddelenou kuchyňou, jedálenským kútom a posedením, kúpeľne s WC, balkón. Predáva sa zariadený a kompletne vybavený.
 • Rozloha: 61m2
 • Vzdialenosť od mora: 100m
 • Lokalita: Sveti Vlas, Bulharsko
 • Najbližšie letisko: 35km Burgas
 • Poschodie: prízemie, výhľad do okolia
 • Stavba: tehla
 • Ročný poplatok:  6,70 Eur/m2
 • Občianska vybavenosť: V blízkosti komplexu sa nachádza množstvo obchodov, reštaurácií, barov, MHD, parkovacie možnosti.
 • Cena: 37 000 € (kompletná cena, zahŕňajúca realitnú províziu)

 

Popis:
Relax Properties Vám ponúka na predaj priestranné štúdio v komplexe Residence Chateau Nessebar len 100 metrov od pláže a od prístavu s promenádou Marina Dinevi vo Svetom Vlase.
Štúdio sa nachádza na prízemí a má rozlohu 61 m2. Pozostáva zo vstupnej chodby, izby s oddelenou kuchyňou, jedálenským kútom, posedením, kúpeľňou s WC a balkónom. Ponúkaný je na predaj už zariadený s kompletným vybavením.
Ročný servisný poplatok je 6,70 eur/m2.

O komplexe:
Areál má vlastný bazén s barom, parkoviskom a 24/7 strážnou službou. V blízkosti komplexu sa nachádza množstvo obchodov, reštaurácií, barov, zástavka MHD, trhovisko, kostol, amfiteáter.
Vybavenie hotelu: bazén; priestor na grilovanie; Bar; záhrada, 24-hodinová bezpečnosť; Parkovisko.

Lokalita:
Pokiaľ hľadáte pokojnejšie a menšie letovisko s jemným zlatistým pieskom, čistým pozvoľným vstupom do mora – Sveti Vlas je tou pravou voľbou. Už na prvý pohľad toto mestečko pôsobí veľmi uhladene, pokojne, obklopené zeleňou a pohorím Stará Planina. V letovisku nájdete množstvo luxusných hotelových komplexov a krásna okolitá príroda vám iste učaruje.
Viac sa dočítate na našom Blogu o Svetom Vlase tu:

Sveti Vlas

 

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 30 000 - 50 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 37.000 
City : Sveti Vlas

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
AllEscort