Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
47.000 

Veľký štúdiový apartmán, 5* Hotelový komplex Barcelo Royal Beach, prvá línia pri mori, Slnečné pobrežie

  • Referenčné číslo: B_2060
  • Dispozícia: štúdiový apartmán, kuchyňa s jedálňou, spacia časť, kúpeľňa s WC, balkón
  • Rozloha: 51 m2
  • Vzdialenosť od mora: 250m
  • Lokalita: Sveti Vlas, Bulharsko
  • Najbližšie letisko: Burgas, 30km (priame autobusové spojenie)
  • Poschodie: 7
  • Výťah: áno
  • Stavba: tehla
  • Cena:  47 000,- € (kompletná cena, zahŕňajúca realitnú províziu)

 

Popis:

Relax properties vám ponúka veľký priestranný štúdiový apartmán v jednom z najlepších hotelových komplexov v 5* Hoteli Barcelo Royal Beach. Tento apart-hotelový komplex leží v prvej línii pri mori v najlepšej lokalite a ponúka luxusne a relaxačne strávenú dovolenku. Hotel sa taktiež postará aj o ďalší prenájom a vy tak môžete zhodnotiť vašu investíciu.

Štúdiový apartmán sa nachádza na 7. poschodí a má celkovú výmeru 51 m2. Pozostáva z: spálňa,  otvorená kuchyňa s obývacou izbou, balkón s výhľadom na okolie.

Štúdio je plne klimatizované, kvalitne zariadené a cena apartmánu už zahŕňa všetko tak ako je zobrazené na fotkách.

Zabezpečujeme kompletný servis pri predaji nehnuteľnosti, samozrejmosťou sú video obhliadky aj možnosť osobne si nehnuteľnosť pozrieť.

O komplexe:

Barcelo Royal Beach je 5* hotel, ktorý pozostáva zo 143 izieb, 6 budov s 504 apartmánmi, detským ihriskom a záhradou. Hotel ponúka obrovské množstvo perfektne stráveného času plného zábavy a skvelej dovolenky: 6 tematických reštaurácií a cukrární, piano bar a lobby bar. Komplex Royal Beach Barcelo leží v prvej línii pri mori a ponúka 5* luxus jedného z najlepších hotelov na Slnečnom pobreží.

Jedinečné SPA centrum v komplexe sa nachádza na ploche takmer 2000 m2 a zahŕňa obrovský krytý bazén, turecké kúpele a všetky druhy masáží, Kneippov otužovací chodník, množstvo sáun, ajurvédske rituály, sprchu Vichy a procedúry v SPA kapsulách. Dizajnovo unikátne a obľúbené  sú relaxačné lôžka v podobe veľkých palmových listov, na ktorých si môžu hostia centra po procedúrach oddýchnuť a osviežiť sa kokteilom z vitamínového baru. Pre obchodné stretnutia a konferencie ponúka komplex Royal Beach svojim hosťom niekoľko konferenčných miestností.

Royal Beach Barcelo ponúka okrem troch vonkajších bazénov aj pokoj v krytom vyhrievanom bazéne.

V záhrade nájdete 3 bazény s celkovou rozlohou 1700 m2. Všetky tri bazény majú tematický architektonický tvar: štandardný bazén v tvare kvetu, detský bazén a VIP bazén ponúkajú chládok a oddych. Detský bazén aj VIP bazén sú vyhrievané a sú skvelé na oddych aj hry.Kozmopolitná atmosféra komplexu Royal Beach Barcelo ponúka vzrušujúcu príležitosť na rekreáciu a nákupy.

Royal Beach Mall,

obchodné centrum Royal Beach Complex, ktoré sa nachádza na najstaršej obchodnej ulici na Slnečnom pobreží, je najväčším a najmodernejším nákupným centrom pozdĺž bulharského pobrežia Čierneho mora. Tu majú majitelia aj návštevníci prístup do rôznych luxusných obchodov. V nákupnom centre sa nachádza viac ako 140 obchodov, množstvo kaviarní, piano bar a 4 veľké tematické reštaurácie. Tovarový mix je dokonale vyvážený a pokrýva všetky možné potreby zákazníkov, ktorých zastupujú medzinárodné a popredné bulharské značky ako: KFC, Adidas, Technomarket, Madoc Jeans, Lee Cooper, Pepe Jeans, Denyl, Rinascimento, Altinbas, 2 BE, Adam’s Topánky, Diverse, Galdini, Sugarfree, Juliany, New Silhouette, Eurooptic, Franco Ferucci , Jimmy’s, Coffee Republic.

Lokalita:

Hotelový komplex Barcelo Royal Beach ponúka svojim umiestnením absolútne top mix zábavy a komplexných služieb, nájdete tu: množstvo reštaurácií,  rušné nočné kluby, moderné diskotéky a luxusné kaviarne. To všetko robí zo Slnečného pobrežia veľmi atraktívne miesto pre zahraničných turistov. Môžete sa tu pokochať množstvom zelene, exotickými rastlinami aj majestátnymi pieskovými dunami. Okrem toho neďaleká pláž pri rezorte je držiteľkou prestížneho ocenenia Modrá vlajka za čistotu pláži a mora. Doprajte si zdravie svojim pobytom pri mori, pretože jedinečné umiestnenie Čierneho mora kombinuje neďaleké hory a more a tie majú liečivý účinok na dýchacie vďaka prírodným  aerosólom.

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 30 000 - 50 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 47.000 
AllEscort