Bulharsko
Luxusný komplex
Druhá línia pri mori
59.000 

Veľký štúdiový apartmán, 5* Barceló Royal Beach, druhá línia pri mori, Slnečné pobrežie, Bulharsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiB_2544
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeBarceló Royal Beach, Black Sea, Sunny Beach, Bulharsko
Cena (€)59 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaŠtúdiový apartmán (garsónka)
Obyvateľná plocha (m2)51 m2
Počet spální1
Počet kúpeľní1
Počet podlaží10
Číslo podlažia2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)51 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Bazén
Blízko letiska
Blízko pláže
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: B_2544

Certifikovaná realitná kancelária Relax Properties vám ponúka na predaj tento nádherný priestranný štúdiový apartmán v luxusnom 5* rezorte Barceló Royal Beach, ktorý sa nachádza takmer na promenáde letoviska Slnečné pobrežie v Bulharsku.

K dispozícii je priestranný štúdiový apartmán s celkovou rozlohou 51,21m2, ktorý sa nachádza na 2. poschodí s výťahom. Dispozícia: chodba, veľký priestor ktorý kombinuje kuchyňu, jedálnu a spaciu časť, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, balkón s výhľadom do nákupnej promenády Barceló Mall a na hlavný vstup do areálu. Apartmán je kompletne vybavený a zariadený kvalitným nábytkom a toto zariadenie je už zahrnuté v cene.

V apartmáne sa nachádza centrálna vzduchotechnika, ktorá zabezpečuje stabilnú príjemnú teplotu v apartmáne, centrálny ohrev vody zabezpečuje teplú vodu kedykoľvek počas dňa. Komplex sa nachádza v druhej morskej línii 50m od krásnych piesočných pláží Slnečného pobrežia. Ide o jeden z najluxusnejších hotelových komplexov na Slnečnom Pobreží. 5* Barceló Royal Beach je sezónny komplex otvorený od mája do konca septembra. Komplex sa zameriava na hlavnú sezónu a svojim hosťom ponúka komplexný servis a služby od nákupov, kvalitného jedla, po relax a SPA.

Ročný údržbový poplatok je 18 EUR za m2. Platí sa 1x za rok za správu a údržbu komplexu spoločných komunitných častí. V komplexe je možné využívať rôzne služby od vyhrievaných bazénov, SPA a Wellness centrum, Fitness, Reštauráciu a iné.

Nehnuteľnosť je vhodná ako na svoje vlastné účely, tak aj na prenájom.

Na požiadanie posielame video z apartmánu. Majiteľom apartmánu sú Slováci.

O komplexe:

Barceló Royal Beach***** má perfektnú centrálnu polohu v letovisku Slnečné pobrežie. Nachádza sa len pár metrov od 8 km dlhej zlatistej piesočnatej pláže a promenády. Komplex ponúka dokonalú rovnováhu luxusu a pokoja. Hostia môžu relaxovať v priestranných, moderne zariadených izbách a suitách s vlastným panoramatickým balkónom a užívať si nádherný bazén a záhradu. Hotel poskytuje službu All Inclusive a má wellness centrum s rozlohou 1 200 metrov štvorcových.

Barceló Royal Beach má 3 vonkajšie bazény, z ktorých jeden je vyhrievaný, a SPA kúpeľné centrum s miestnosťami na procedúry a masáže, kozmetickými službami a fitnes štúdiom. Hotel sa stará aj o najmladších členov rodiny s klubom Barcy, kde si deti staršie ako 4 roky môžu užiť rôzne zábavné aktivity so zábavným animačným tímom.

Komplex ponúka dokúpenie stravy All Inclusive. Stravovanie hotel ponúka formou bufetu s morskými plodmi, bulharskou a medzinárodnou kuchyňou, tematické večery a mnoho ďalšieho. Bistro a kaviareň je ako stvorené pre odpočinok počas dňa kedy si môžete užiť dobrú kávu, koktaily, vína a ľahké občerstvenie sprevádzané živými vystúpeniami. Pred hotelom sa nachádza nákupné centrum Royal Mall, kde nakúpite rôzny tovar overených zahraničných značiek.

Barceló Royal Beach je oázou luxusu a exkluzivity na jednom z najkrajších pobreží Čierneho mora, ktoré sľubuje nezabudnuteľný zážitok.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Bulharsko
Property size (m2) : 51
Property category : Štúdiový apartmán
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 59.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Luxusný komplex
Ribbon Modrý : Druhá línia pri mori

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;