Juraj Piskorik
Overená
Pána Dvoŕaka a jeho manželku vrelo odporúčam všetkým, ktorí ešte váhajú alebo majú strach kúpiť si nehnuteľnosť v Bulharsku. Prešli sme si tým a od začiatku až po originálne dokumenty, bulstat číslo, poplatky a všetky informácie o ktorých sme nič nevedeli nás pan Dvoŕak informoval, bol nám k dispozícií 24/7. Bol veľmi pohotový, nápomocný a vďaka nemu a firme Relax Properties mame svoj apartmán na Slnečnom pobreží. Skutočne sú to machri v tomto fachu. Juraj a Terka
Juraj Piskorik
20. Jún, 2022.
Milan Vašinský
Overená
S touto spoločnosťou sme boli maximálne spokojní. Profesionálny prístup pána Dvořáka a jeho manželky aj po skončení nášho obchodného vzťahu hodnotíme veľmi pozitívne. Začíname si užívať náš apartmán na Slnečnom pobreží. Vrelo odporúčame aj ostatným. Ďakujeme.
Milan Vašinský
11. Jún, 2022.
Patrícia Špaleková
Overená
Sme veľmi radi že sme sa rozhodli práve pre túto spoločnosť vďaka ktorej vlastníme náš apartman v Bulharsku. Ich profesilnata a ľudský prístup je na vysokej úrovni. So všetkým nám boli ochotný pomôcť. Skutočne sme sa sa už dlho nestretli s takýmto skvelým prístupom k zákaznikovi. Chceli by sme úprimne poďakovať a "posunúť" našu úžasnú skúsenosť aj ostatným. V dnešnej dobe je ťažké nájsť korektnú firmu na ktorú sa môžte kedykoľvek obrátiť. Ak ste ju nenašli, odporúčame Relax Properties všetkými 10-mi.
Patrícia Špaleková
5. Jún, 2022.
Petra Almasiova
Overená
Realitku určite odporučíme ďalej, apartmán splnil naše očakávania, pán Dvořák s manželkou boli veľmi milí a vždy ochotní, na všetky otázky reagovali okamžite a celý proces kúpy vybavili hladko.
Petra Almasiova
10. Máj, 2022.
Daniel Leško
Overená
Absolútna spokojnosť, celý proces od výberu nehnuteľnosti prebiehal absolútne hladko a na profesionálnej úrovni. Všetky úkony boli vybavené zo strany Relax Properties a my sme prišli iba podpísať papiere a na konci celého procesu dostali kľučiky do ruky. Oceňujeme aj video prehliadku z nehnuteľnosti.
Daniel Leško
10. Máj, 2022.
Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Bulgaria
39.990 

Large studio apartment 47m2, Tarsis Club & Spa complex, 500m from the sea, Sunny Beach, Bulgaria

 • Reference number: B_2195
  Layout: open kitchen with living room and dining area; bathroom with toilet, balcony overlooking the surroundings
  Area: 47 m2
  Distance from sea: 500m
  Location: Sunny Beach
  Nearest airport: 30km Burgas
  Floor: 2 with elevator
  Construction: brick, year of approval 2013
  Annual fee: 12.50 EUR / m2
  Civic amenities: complete
  Price: 39 990 EUR (price including apartment equipment and real estate commission)

 

 • Description:
  Relax Properties offers this spacious studio apartment in the Tarsis complex on the Sunny Beach.
  The distance from the beach is less than 10 minutes walk. The complex has 2 swimming pools, a relaxation area around the pool, a landscaped garden, a children’s playground, a spa center, a gym, a restaurant, a pool bar, a piano bar, a beauty studio.
  The garden surrounds the entire complex and is a place where you can relax, recharge your batteries on a hot summer day and have a cold drink.
  The apartment is located on the 2nd floor with an elevator and has a total area of ​​47 m2. It is nicely furnished and ready to accommodate its new owners. The property is sunny, bright and has a terrace with views of the surroundings. The open layout gives a feeling of space and coziness.
  Apartment layout:
  – Open-plan kitchen with living room and dining area; bathroom with toilet, balcony overlooking the surroundings
  The apartment is air conditioned and sold fully furnished. It is suitable for permanent living and recreational rental.
  Annual maintenance fee – 12.5 EUR / m2.

 

 • About the complex:
  Tarsis Club & Spa has 2 seasonal outdoor pools.
  The SPA and Wellness Center are available at an additional cost. There are plenty of parking spaces around the complex, and there is a guarded car park at an additional cost. The complex has a restaurant and offers the opportunity to order “all inclusive”, there is also a private park and garden benches, a pool bar. In addition to relaxation and meals, there are also sports such as aerobics, aqua aerobics, yoga, darts, beach volleyball. There is a free children’s play area and a club for children from 4 to 12 years old, and an evening mini disco.

 

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Property size (m2) : 47
Property category : Štúdiový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Purpose : Sell
Price : 39.990 

Private Fields

ribbon_text : Bulgaria
AllEscort