Juraj Piskorik
Overená
Pána Dvoŕaka a jeho manželku vrelo odporúčam všetkým, ktorí ešte váhajú alebo majú strach kúpiť si nehnuteľnosť v Bulharsku. Prešli sme si tým a od začiatku až po originálne dokumenty, bulstat číslo, poplatky a všetky informácie o ktorých sme nič nevedeli nás pan Dvoŕak informoval, bol nám k dispozícií 24/7. Bol veľmi pohotový, nápomocný a vďaka nemu a firme Relax Properties mame svoj apartmán na Slnečnom pobreží. Skutočne sú to machri v tomto fachu. Juraj a Terka
Juraj Piskorik
20. Jún, 2022.
Milan Vašinský
Overená
S touto spoločnosťou sme boli maximálne spokojní. Profesionálny prístup pána Dvořáka a jeho manželky aj po skončení nášho obchodného vzťahu hodnotíme veľmi pozitívne. Začíname si užívať náš apartmán na Slnečnom pobreží. Vrelo odporúčame aj ostatným. Ďakujeme.
Milan Vašinský
11. Jún, 2022.
Patrícia Špaleková
Overená
Sme veľmi radi že sme sa rozhodli práve pre túto spoločnosť vďaka ktorej vlastníme náš apartman v Bulharsku. Ich profesilnata a ľudský prístup je na vysokej úrovni. So všetkým nám boli ochotný pomôcť. Skutočne sme sa sa už dlho nestretli s takýmto skvelým prístupom k zákaznikovi. Chceli by sme úprimne poďakovať a "posunúť" našu úžasnú skúsenosť aj ostatným. V dnešnej dobe je ťažké nájsť korektnú firmu na ktorú sa môžte kedykoľvek obrátiť. Ak ste ju nenašli, odporúčame Relax Properties všetkými 10-mi.
Patrícia Špaleková
5. Jún, 2022.
Petra Almasiova
Overená
Realitku určite odporučíme ďalej, apartmán splnil naše očakávania, pán Dvořák s manželkou boli veľmi milí a vždy ochotní, na všetky otázky reagovali okamžite a celý proces kúpy vybavili hladko.
Petra Almasiova
10. Máj, 2022.
Daniel Leško
Overená
Absolútna spokojnosť, celý proces od výberu nehnuteľnosti prebiehal absolútne hladko a na profesionálnej úrovni. Všetky úkony boli vybavené zo strany Relax Properties a my sme prišli iba podpísať papiere a na konci celého procesu dostali kľučiky do ruky. Oceňujeme aj video prehliadku z nehnuteľnosti.
Daniel Leško
10. Máj, 2022.
Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Bulharsko
výhodná cena
39.990 

Veľký štúdiový apartmán 47m2, komplex Tarsis Club & Spa, 500m od mora, Slnečné pobrežie, Bulharsko

 • Referenčné číslo: B_2195
 • Dispozícia: otvorená kuchyňa s obývacou izbou a jedálenským kútom; kúpeľňa s WC, balkón s výhľadom do okolia
 • Rozloha: 47 m2
 • Vzdialenosť od mora: 500m
 • Lokalita: Slnečné pobrežie
 • Najbližšie letisko: 30km Burgas
 • Poschodie: 2 s výťahom
 • Stavba: tehla, rok kolaudácie 2013
 • Ročný poplatok: 12,50 EUR/m2
 • Občianska vybavenosť: kompletná
 • Cena: 39 990 EUR (cena zahŕňajúca vybavenie apartmánu a realitnú províziu)

 

 • Popis:
 • Relax Properties Vám ponúka tento priestranný štúdiový apartmán v komplexe Tarsis na Slnečnom pobreží.
 • Vzdialenosť od pláže je menej ako 10 minút chôdze. Komplex má 2 bazény, relaxačnú zónu okolo bazéna, upravenú záhradu, detské ihrisko, Spa centrum, posilňovňu, reštauráciu, bar pri bazéne, piano bar, kozmetické štúdio. 
 • Záhrada obklopuje celý komplex a je miestom, kde si môžete v horúcich letných dňoch oddýchnuť, načerpať silu a dať si chladený drink.
 • Apartmán sa nachádza na 2. poschodí s výťahom a má celkovú výmeru 47 m2. Je pekne zariadený a pripravený ubytovať svojich nových majiteľov. Nehnuteľnosť je slnečná,  svetlá a má terasu s výhľadom do okolia.  Otvorená dispozícia dáva pocit priestoru a útulnosti. 
 • Dispozícia apartmánu: 
 • – Otvorená kuchyňa s obývacou izbou a jedálenským kútom; kúpeľňa s WC, balkón s výhľadom do okolia
 • Apartmán je klimatizovaný a predáva sa kompletne zariadený. Je vhodný na trvalé bývanie aj na rekreačné prenajímanie. 
 • Ročný poplatok za údržbu – 12,5 EUR/m2.

 

 • O komplexe:
 • Tarsis Club & Spa má k dispozícii 2  sezónne vonkajšie bazény. 
 • SPA a Wellness centrum je k dispozícii za príplatok. Okolo komplexu je dostatok parkovacích miest, v komplexe je strážené parkovisko za príplatok. Komplex má k dispozícii reštauráciu a ponúka tak možnosť doobjednať si stravu “all Inclusive”, ďalej je tu k dispozícii súkromný park a záhradné lavičky, bar pri bazéne. K dispozícii okrem relaxu a stravovania sú aj športy ako aerobik, aqua aerobik, joga, šípky, plážový volejbal. K dispozícii je bezplatný detský zábavný kútik a klub pre deti od 4 do 12 rokov a večerná mini diskotéka. 

 

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property size (m2) : 47
Property category : Štúdiový apartmán
Property condition : Pôvodný stav
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 30 000 - 50 000 €
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 39.990 

Private Fields

ribbon_text : Bulharsko
Ribbon Žltý : výhodná cena
AllEscort