Chorvátsko
Výhľad na more
150 m od mora
988.000 

Veľký dom s výhľadom na more, 150m od mora, Malinska-Dubašnica, ostrov Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_372
Typ nehnuteľnostiRodinný dom / Vila
Lokalita na mapeUl. Kralja Tomislava 17, 51511, Malinska, Chorvátsko
Cena (€)988 000 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
Dispozice5 a viac izeb
Obyvateľná plocha (m2)295 m2
Počet spální8
Počet kúpeľní6
Počet podlaží3
Poloha objektuSamostatný
Kategórie domuRodinný
Zastavaná plocha (m2)180 m2
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)461 m2
Celková plocha (m2)295 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Balkón
Terasa
Parkovacie státie
Krb
Blízko pláže
Veľkolepá záhrada
Popis

Referenčné číslo: CK_372

Realitná kancelária Relax Properties Vám ponúka na predaj priestranný dom vo výbornej lokalite Malinska-Dubašnica na ostrove Krk, len 150m od mora a krásnych pláží.

Na predaj je rodinný dom s upravenou záhradou, ktorý sa nachádza vo výbornej lokalite v blízkosti mora a pláže. Celková obytná plocha domu 250 m2 je rozdelená na pivnicu, prízemie, poschodie a podkrovie. Celkovo dom disponuje 12 izbami, z toho 8 spální, 6 kúpeľní, 1 samostatné WC, Dom sa rozprestiera na 3 podlažiach.

V suteréne domu je pomocný priestor vo funkcii skladu a kúpeľne. Na prízemí sú dva apartmány, jeden štúdiový apartmán s kúpeľňou a apartmán s dvomi spálňami, kuchyňou s jedálňou a obývacou izbou a dvomi kúpeľňami. Apartmány majú terasu s otvoreným výhľadom na more. Na prvom poschodí sa nachádza byt, ktorý sa rozprestiera na celom poschodí, s dvoma spálňami, chodbou, kúpeľňou, kuchyňou s obývacou izbou a dvomi terasami. V podkroví sa nachádza ďalšia bytová jednotka aj s dvomi spálňami, kuchyňou, obývačkou, kúpeľňa a dve terasy s otvoreným výhľadom na more.

Na záhrade 461 m2 sú štyri parkovacie miesta, gril, upravená záhrada a záhradný domček. Predáva sa zariadený, klimatizovaný a pripravený na nasťahovanie. Dom má ústredné kúrenie na poschodí a podkroví a solárne panely na teplú vodu. Nachádza sa vo výbornej lokalite len 150 metrov od pláže a predstavuje výbornú investíciu na vlastné použitie alebo turistický prenájom.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii.

Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa.

Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

 

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 295
Property condition : Novostavba
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 988.000 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Modrý : 150 m od mora

Lokalita

Malinska a dvadsať okolitých obcí, ktoré sú súčasťou obce Malinska-Dubašnica, majú bohaté náboženské dedičstvo. Kvôli miernemu zvalenému terénu a početným menším osadám sa dá hovoriť o jedinečnej Malinskej riviére, pretože zalesnené pobrežie sa nekonečne kľukatí a je obývané ľuďmi, ktorí sa dnes živia výlučne turizmom. Malinska sa stala významnou v 18. storočí, keď bol vybudovaný prístav, ktorý sa stal jedným z najdôležitejších exportných prístavov na ostrove. Po objavení prírodných krás miesta sa zistilo, že Malinska má podmienky pre rozvoj liečebnej turistiky. Malinskú preto v roku 1885 navštívil rakúsky korunný princ Rudolf. Jeho návšteva mala taký silný propagačný dosah, že začiatkom 20. storočia vďaka početným návštevníkom z monarchie Viedenská tlač nazvala Malinskú perlou Kvarnerské ostrovy. Pozdĺž celej Malinskej riviéry sú pláže a zátoky kde zažijete príjemné chvíle strávené pri mori.


top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;