Chorvátsko
Výhľad na more
200m od mora
269.360 

Veľký apartmán s parkovaním a výhľadom na more, len 200m od mora, Malinska, Krk, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnostiCK_a-801
Typ nehnuteľnostiŠtúdio / Apartmán / Byt
Lokalita na mapeJoakima Tončića 12, 51511, Malinska, Chorvátsko
Cena (€)269 360 EUR (Cena zahŕňa realitnú províziu)
DispozíciaŠtvorizbový apartmán (4+kk)
Obyvateľná plocha (m2)88 m2
Počet spální3
Počet kúpeľní1
Počet podlaží3
Číslo podlažia3
Pozemok / podlahová plocha bytu (m2)88 m2
Viac informáciíMenej informácií
Kľúčové vlastnosti
Terasa
Parkovacie státie
Blízko pláže
Popis

Referenčné číslo: CK_a-801

Na predaj je kompletne zrekonštruovaný 4 izbový apartmán len 200m od mora v lokalite Malinska na ostrove Krk. Ostrov je spojený s mostom.

Nachádza sa na treťom poschodí bytového domu, celková plocha apartmánu je 87,74m2. Pozostáva z chodby, troch spální, kúpeľne, WC, kuchyne s jedálenským kútom a dvoch balkónov. Bytový dom bol postavený v roku 1990 a pred nedávnom bol kompletne zrekonštruovaný v roku 2022. Parkovanie je zabezpečené na spoločnej záhrade. K nehnuteľnosti prislúcha 1 parkovacie miesto. Objekt sa nachádza v atraktívnej lokalite len 200m od centra Malinskej a mora, 450m od pláže a všetkej občianskej vybavenosti. Riadna dokumentácia, pripravená na okamžité nasťahovanie. V nehnuteľnosti je zavedená mestská voda a kanalizácia, vlastné merače vody a elektriny. Je vhodný ako pre svoje vlastné využitie, tak aj na prenájom.

Ostrov Krk má výborné umiestnenie, nakoľko je prvým a najbližším ostrovom pre návštevníkov, ktorí prichádzajú z Európskej pevniny hľadajúcich stredomorskú atmosféru. Má krásne čisté more, históriu, liečivé bahno a ponúka veľa skvelých miest aj na turistiku. Od roku 1980 je ostrov Krk prepojený s kontinentom Krčským mostom o dĺžke 1430m. Výborná a rýchla dostupnosť autom bez nutnosti cestovať trajektom.

Uvedená cena za nehnuteľnosť je už vrátane realitnej provízie a právneho servisu súvisiaceho s kúpou nehnuteľnosti v Chorvátsku. Cena zahŕňa poplatky OIB (Registrácii na Daňovom úrade), Právne služby/Advokát (1% z ceny nehnuteľnosti), Návrh na vklad a províziu realitnej kancelárii. Uvedená cena nezahŕňa Daň z prevodu nehnuteľnosti, ktorá sa hradí Chorvátskemu štátu po prepise vlastníckych práv na nového majiteľa. Daň z prevodu nehnuteľnosti v Chorvátsku je vo výške 3% z ceny nehnuteľnosti.

Uvedená cena je v rovnakej výške ako by ste ju kupovali priamo od chorvátskej RK! Poskytujeme komplexný servis a pomoc pri celom procese kúpy nehnuteľnosti v Chorvátsku.

Podrobnosti

Property EXPORT :
Krajina : Chorvátsko
Property size (m2) : 88
Property category : Štvorizbový apartmán
Property condition : Po rekonstrukci
Typ nehnuteľnosti : Štúdio/Apartmán/Byt
Typ ponuky : Na predaj
Cena : 269.360 

Private Fields

Ribbon Zelený : Výhľad na more
Ribbon Modrý : 200m od mora

Lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;