Chorvátsko
2,5 km od mora
Skvelá lokalita
453.200 

Veľký 7 spálňový dom s pozemkom, výhľadom na more, bazénom a parkovaním, 2,5km od mora, Primošten, Chorvátsko

Podrobnosti o nehnuteľnosti
ID nehnuteľnosti C_4182
Miesto: Primošten
Typ nehnuteľnosti: dom/villa
Cena 453.200 €
Dom obytná plocha: 300 m2
Veľkosť pozemku: 615 m2
Dispozícia: 7 spálni, 6 kúpeľní
Vzdialenosť od mora: 2,5km
Orientácia na západ
Elektrina
Voda z vodovodu
Telefón / Internet
Prístup autom
Septik
Vzdialenosť od centra mesta Primošten: 3,7 km
Vzdialenosť od letiska 41 km

Kľúčové vlastnosti nehnuteľnosti:
Bazén
Záhrada
Vonkajšie stolovanie
Panoramatický výhľad na more
Samostatne stojaci dom

Popis:
RK Relax properties vám ponúka na predaj tento samostatne stojaci veľký dom s pozemkom, bazénom a priestorom na parkovanie v tichej lokalite Primoštenu.
Nehnuteľnosť pozostáva zo suterénnej časti, ktorá slúži na skladovanie, prízemia a prvého a druhého poschodia. Nachádza sa na pozemku o výmere 615 m2 a dom má až 300 m2 obytnej plochy.
Ide o veľký dom, ktorý disponuje 7 spálňami a 6 kúpeľňami. Je tu i dostatok parkovacích miest a bazén. Z nehnuteľnosti s anaskytá výhľad na more. Mesto Primošten je vzdialené necelé 4km. Na pozemku nájdete priestor, kde sú pestované bylinky, jedna časť slúži ako plocha na opaľovanie pri bazéne. Pred domom je nekryté parkovisko pre 3 autá.
Dom potrebuje modernizáciu, aby naplnil svoj veľký potenciál.
Vzhľadom na veľkosť a polohu je táto nehnuteľnosť ideálna pre niekoho, kto sa chce venovať prenájmu cestovného ruchu na fantastickom mieste, akým je Primošten.
Viac o Primoštene
Primošten patrí medzi najobľúbenejšie a najviac vyhľadávané destinácie v Chorvátsku. Je vzdialený 45 minút jazdy severne od Splitu, letiska a Trogiru. Pre mnohých ľudí s mladými rodinami je to vyhľadávaná dovolenková destinácia. Je to snáď najkrajšia z dedín pozdĺž tohto pobrežia a stále si zachováva nadčasový stredomorský vzduch s pomalým tempom života a úzkymi uličkami. Tím ktorí si zamilovali túto oblasť, netreba predstavovať krásu pláži a čistotu mora. Množstvo ľudí už dávno našlo tu svoj raj a opätovne sa tu vracajú.
Pri pobyte v mestečku Primošten sa ľahko dostanete aj do jedného z najkrajších národných parkov Krka. Ľudia, ktorí si kúpili nehnuteľnosť v Primoštene, zistili, že práve tu našli pokoj a tiché kúzlo spojené s touto lokalitou.
V samotnom Primoštene je na predaj veľmi málo dovolenkových apartmánov a víl, čo si drží svoju cenu nesmierne nehnuteľnosti vysoko.
Zlatý kvet Európy, najvyššie európske ocenenie v oblasti cestovného ruchu, získalo toto mestečko Primošten, ktoré sa nachádza neďaleko krásneho historického Šibeniku. O to viac, čo sa tu dá objavovať.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Krajina : Chorvátsko
Lokalita : Pri mori
Property size (m2) : 300
Property category : Rodinný dom
Property condition : Pôvodný stav
Typ nehnuteľnosti : Rodinný dom / Vila
Cena nehnuteľnosti : 200 000 € +
Typ ponuky : Na predaj
Stav : K dispozícií
Cena : 453.200 

Private Fields

ribbon_text : Chorvátsko
Ribbon Zelený : 2,5 km od mora
Ribbon Žltý : Skvelá lokalita

top hodnotenie ⭐⭐⭐⭐⭐
NARKS 2019 MMCEPI 2023
;