Juraj Piskorik
Overená
Pána Dvoŕaka a jeho manželku vrelo odporúčam všetkým, ktorí ešte váhajú alebo majú strach kúpiť si nehnuteľnosť v Bulharsku. Prešli sme si tým a od začiatku až po originálne dokumenty, bulstat číslo, poplatky a všetky informácie o ktorých sme nič nevedeli nás pan Dvoŕak informoval, bol nám k dispozícií 24/7. Bol veľmi pohotový, nápomocný a vďaka nemu a firme Relax Properties mame svoj apartmán na Slnečnom pobreží. Skutočne sú to machri v tomto fachu. Juraj a Terka
Juraj Piskorik
20. Jún, 2022.
Milan Vašinský
Overená
S touto spoločnosťou sme boli maximálne spokojní. Profesionálny prístup pána Dvořáka a jeho manželky aj po skončení nášho obchodného vzťahu hodnotíme veľmi pozitívne. Začíname si užívať náš apartmán na Slnečnom pobreží. Vrelo odporúčame aj ostatným. Ďakujeme.
Milan Vašinský
11. Jún, 2022.
Patrícia Špaleková
Overená
Sme veľmi radi že sme sa rozhodli práve pre túto spoločnosť vďaka ktorej vlastníme náš apartman v Bulharsku. Ich profesilnata a ľudský prístup je na vysokej úrovni. So všetkým nám boli ochotný pomôcť. Skutočne sme sa sa už dlho nestretli s takýmto skvelým prístupom k zákaznikovi. Chceli by sme úprimne poďakovať a "posunúť" našu úžasnú skúsenosť aj ostatným. V dnešnej dobe je ťažké nájsť korektnú firmu na ktorú sa môžte kedykoľvek obrátiť. Ak ste ju nenašli, odporúčame Relax Properties všetkými 10-mi.
Patrícia Špaleková
5. Jún, 2022.
Petra Almasiova
Overená
Realitku určite odporučíme ďalej, apartmán splnil naše očakávania, pán Dvořák s manželkou boli veľmi milí a vždy ochotní, na všetky otázky reagovali okamžite a celý proces kúpy vybavili hladko.
Petra Almasiova
10. Máj, 2022.
Daniel Leško
Overená
Absolútna spokojnosť, celý proces od výberu nehnuteľnosti prebiehal absolútne hladko a na profesionálnej úrovni. Všetky úkony boli vybavené zo strany Relax Properties a my sme prišli iba podpísať papiere a na konci celého procesu dostali kľučiky do ruky. Oceňujeme aj video prehliadku z nehnuteľnosti.
Daniel Leško
10. Máj, 2022.
Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Croatia
Sea View
303.450 

Large 4-room house with sea views, 2 bathrooms, 2 parking spaces, Sibenik, Croatia

 • Reference number: C_8039
 • Layout: 3 x separate bedroom, living room, 2 x kitchen with dining area, 2x bathroom
 • Area: 81 m2
 • Distance from sea: 540m
 • Location: Sibenik, Croatia
 • Nearest airport: 50km Split
 • Civic amenities: restaurants, bars shops, market, school, kindergarten, post office, bank,
 • Price: 303 450€

 

 • Description:
 • Relax Properties offers for sale a family house with sea views, which consists of two apartments.
 • The property is located in the center of Sibenik.
 • The main house consists of a ground floor, first and second floor and a large terrace on the first floor. The area of ​​the house is 80 square meters. On the ground floor there is a courtyard with a garden and a smaller apartment.
 • The apartment consists of a kitchen with a dining area, two bedrooms and a bathroom.
 • The outer stairs lead to the first floor, where there is a duplex apartment with a terrace on top. The apartment consists of a kitchen with a dining area and a living room on the first floor and on the second floor there are two bedrooms and a bathroom. Stairs lead from the apartment to a large terrace with beautiful views.
 • In addition to the house, a small stone house (50 m2) is also for sale, which requires a complete reconstruction. You can convert the house into a wine cellar or use it as a parking space.
 • The house has two parking spaces.

 

 • Location:
 • Due to its location in the city center, this house can be a beautiful family home or investment property.
 • Sibenik is a city with a large number of interesting monuments that you can not miss. Be sure to visit the Cathedral of St. Jakova. It is a Renaissance cathedral and is a UNESCO World Heritage Site. In addition to the cathedral, there are 24 churches from the Middle Ages, the Renaissance and the Baroque in Šibenik. Sibenik is one of the most beautiful cities in the eastern Adriatic.
 • The network of steep streets, squares and the remarkable cathedral in the city center are real attractions for tourists.
 • In addition to visiting the city, we recommend visiting the picturesque islands near Sibenik. From the island of Obonjana, a popular glamping destination, the island of Prvića with the Faust Vrančić Museum to the peaceful Zlarin, the island with the longest coastline in Croatia, accessible only by thirty minutes by ferry.
 • These islands are located in the azure sea, so don’t forget to bring a swimsuit.
 • There are two national parks near Šibenik: Krka with inland waterfalls and the Kornati archipelago.

Podrobnosti

Country : Croatia
Locality : By the sea
Area of Croatia : Northern Dalmatia
Property size (m2) : 81
Property category : Rodinný dom
Property condition : Pôvodný stav
Property type : House / Villa
Property price : 200 000 € +
Purpose : Sell
Status : Available
Price : 303.450 

Private Fields

ribbon_text : Croatia
Ribbon Modrý : Sea View
AllEscort