Juraj Piskorik
Overená
Pána Dvoŕaka a jeho manželku vrelo odporúčam všetkým, ktorí ešte váhajú alebo majú strach kúpiť si nehnuteľnosť v Bulharsku. Prešli sme si tým a od začiatku až po originálne dokumenty, bulstat číslo, poplatky a všetky informácie o ktorých sme nič nevedeli nás pan Dvoŕak informoval, bol nám k dispozícií 24/7. Bol veľmi pohotový, nápomocný a vďaka nemu a firme Relax Properties mame svoj apartmán na Slnečnom pobreží. Skutočne sú to machri v tomto fachu. Juraj a Terka
Juraj Piskorik
20. Jún, 2022.
Milan Vašinský
Overená
S touto spoločnosťou sme boli maximálne spokojní. Profesionálny prístup pána Dvořáka a jeho manželky aj po skončení nášho obchodného vzťahu hodnotíme veľmi pozitívne. Začíname si užívať náš apartmán na Slnečnom pobreží. Vrelo odporúčame aj ostatným. Ďakujeme.
Milan Vašinský
11. Jún, 2022.
Patrícia Špaleková
Overená
Sme veľmi radi že sme sa rozhodli práve pre túto spoločnosť vďaka ktorej vlastníme náš apartman v Bulharsku. Ich profesilnata a ľudský prístup je na vysokej úrovni. So všetkým nám boli ochotný pomôcť. Skutočne sme sa sa už dlho nestretli s takýmto skvelým prístupom k zákaznikovi. Chceli by sme úprimne poďakovať a "posunúť" našu úžasnú skúsenosť aj ostatným. V dnešnej dobe je ťažké nájsť korektnú firmu na ktorú sa môžte kedykoľvek obrátiť. Ak ste ju nenašli, odporúčame Relax Properties všetkými 10-mi.
Patrícia Špaleková
5. Jún, 2022.
Petra Almasiova
Overená
Realitku určite odporučíme ďalej, apartmán splnil naše očakávania, pán Dvořák s manželkou boli veľmi milí a vždy ochotní, na všetky otázky reagovali okamžite a celý proces kúpy vybavili hladko.
Petra Almasiova
10. Máj, 2022.
Daniel Leško
Overená
Absolútna spokojnosť, celý proces od výberu nehnuteľnosti prebiehal absolútne hladko a na profesionálnej úrovni. Všetky úkony boli vybavené zo strany Relax Properties a my sme prišli iba podpísať papiere a na konci celého procesu dostali kľučiky do ruky. Oceňujeme aj video prehliadku z nehnuteľnosti.
Daniel Leško
10. Máj, 2022.
Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Chorvátsko
Výhlad na more
303.450 

Veľký 4-izbový dom s výhľadom na more, 2 kúpeľne, 2 parkovacie miesta, Šibenik, Chorvátsko

 • Referenčné číslo: C_8039
 • Dispozícia: 3 x samostatná spálňa, obývacia izba, 2 x kuchyňa s jedálenskou časťou, 2x kúpeľňa
 • Rozloha: 81 m2
 • Vzdialenosť od mora: 540m
 • Lokalita: Šibenik, Chorvátsko
 • Najbližšie letisko: 50km Split
 • Občianska vybavenosť: reštaurácie, bary obchody, trhovisko, škola, materská škola, pošta, banka,
 • Cena: 303 450€

 

 • Popis:  Relax Properties Vám ponúka na predaj rodinný dom s výhľadom na more, ktorý sa skladá z dvoch apartmánov. Nehnuteľnosť sa nachádza v centre mesta Šibenik.
 • Hlavný dom pozostáva z prízemia, prvého a druhého poschodia a veľkej terasy na poschodí. Rozloha domu je 80m2.
 • Na prízemí sa nachádza dvor so záhradou a menší apartmán. Apartmán pozostáva z kuchyne s jedálenskou časťou, dvoch spální a kúpeľne.
 • Vonkajšie schody vedú na prvé poschodie, kde sa nachádza mezonetový apartmán s terasou na vrchu. Apartmán na pozostáva z kuchyne s jedálenskou časťou a obývacou izbou na prvom poschodí a na druhom poschodí sa nachádzajú dve spálne a kúpeľňa. Z apartmánu vedú schody na veľkú terasu s krásnym výhľadom.
 • Okrem domu sa predáva aj malý kamenný domček (50m2), ktorý si vyžaduje kompletnú rekonštrukciu.  Domček si môžete prerobiť na vínnu pivnicu alebo ho môžete využiť ako parkovacie miesto.
 • K domu prislúchajú dve parkovacie miesta.

 

 • Lokalita:
 • Vzhľadom na svoju polohu v centre mesta môže byť tento dom krásnym rodinným domov alebo investičnou nehnuteľnosťou.
 • Šibenik je mesto, kde sa nachádza veľké množstvo zaujímavých pamiatok, ktoré si nemôžete nechať ujsť. Určite navštívte katedrálu sv. Jakova. Je to renesančná katedrála a je pamiatkou svetového kultúrneho dedičstva UNESCO. Okrem katedrály sa v Šibeniku nachádza 24 kostolov zo stredoveku, renesancie a baroka.
 • Šibenik je jedným z najkrajších miest východného Jadranu. Sieť strmých uličiek, námestí a pozoruhodná katedrála v centre mesta sú skutočnými lákadlami pre turistov.
 • Okrem návštevy mesta odporúčame navštíviť aj malebné ostrovy v blízkosti Šibeniku.  Od ostrova Obonjana, populárnej glamping destinácie, ostrova Prvića s Muzeom Fausta Vrančića do pokojného Zlarinu, ostrova s najdlhším pobrežím v Chorvátsku, ktorý je dostupný len tridsať minút trajektom. Tieto ostrovčeky sa nachádzajú v blankytne modrom mori, takže si nezabudnite so sebou zobrať plavky.
 • V blízkosti Šibenika sa nachádzajú dva národné parky: Krka s vodopádmi vo vnútrozemí a súostrovie Kornatské ostrovy.

Podrobnosti

Property EXPORT : RealSoft
Country : Croatia
Locality : By the sea
Area of Croatia : Northern Dalmatia
Property size (m2) : 81
Property category : Rodinný dom
Property condition : Pôvodný stav
Property type : House / Villa
Property price : 200 000 € +
Purpose : Sell
Price : 303.450 

Private Fields

ribbon_text : Chorvátsko
Ribbon Modrý : Výhlad na more
AllEscort