Juraj Piskorik
Overená
Pána Dvoŕaka a jeho manželku vrelo odporúčam všetkým, ktorí ešte váhajú alebo majú strach kúpiť si nehnuteľnosť v Bulharsku. Prešli sme si tým a od začiatku až po originálne dokumenty, bulstat číslo, poplatky a všetky informácie o ktorých sme nič nevedeli nás pan Dvoŕak informoval, bol nám k dispozícií 24/7. Bol veľmi pohotový, nápomocný a vďaka nemu a firme Relax Properties mame svoj apartmán na Slnečnom pobreží. Skutočne sú to machri v tomto fachu. Juraj a Terka
Juraj Piskorik
20. Jún, 2022.
Milan Vašinský
Overená
S touto spoločnosťou sme boli maximálne spokojní. Profesionálny prístup pána Dvořáka a jeho manželky aj po skončení nášho obchodného vzťahu hodnotíme veľmi pozitívne. Začíname si užívať náš apartmán na Slnečnom pobreží. Vrelo odporúčame aj ostatným. Ďakujeme.
Milan Vašinský
11. Jún, 2022.
Patrícia Špaleková
Overená
Sme veľmi radi že sme sa rozhodli práve pre túto spoločnosť vďaka ktorej vlastníme náš apartman v Bulharsku. Ich profesilnata a ľudský prístup je na vysokej úrovni. So všetkým nám boli ochotný pomôcť. Skutočne sme sa sa už dlho nestretli s takýmto skvelým prístupom k zákaznikovi. Chceli by sme úprimne poďakovať a "posunúť" našu úžasnú skúsenosť aj ostatným. V dnešnej dobe je ťažké nájsť korektnú firmu na ktorú sa môžte kedykoľvek obrátiť. Ak ste ju nenašli, odporúčame Relax Properties všetkými 10-mi.
Patrícia Špaleková
5. Jún, 2022.
Petra Almasiova
Overená
Realitku určite odporučíme ďalej, apartmán splnil naše očakávania, pán Dvořák s manželkou boli veľmi milí a vždy ochotní, na všetky otázky reagovali okamžite a celý proces kúpy vybavili hladko.
Petra Almasiova
10. Máj, 2022.
Daniel Leško
Overená
Absolútna spokojnosť, celý proces od výberu nehnuteľnosti prebiehal absolútne hladko a na profesionálnej úrovni. Všetky úkony boli vybavené zo strany Relax Properties a my sme prišli iba podpísať papiere a na konci celého procesu dostali kľučiky do ruky. Oceňujeme aj video prehliadku z nehnuteľnosti.
Daniel Leško
10. Máj, 2022.
Tomáš Heczko
Overená
Dobrý den všem. Musím vyzdvihnout profesionální, a zároveň empatický přístup pana Dvořáka. Výborná komunikace, informovanost a flexibilita. Telefony zvedají i v neděli, za což se jim touto cestou omlouvám :D, a moc jim ještě jednou děkuji. A přeji, ať jim takový přístup vůči klientům vydrží co nejdéle. Mnoho zdaru a štěstí.
Tomáš Heczko
4. Máj, 2022.
Monika Jarošová
Overená
Realitní kancelář rozhodně doporučuji. Velmi profesionální práce a vstřícnost pana Aleše Dvořáka je zárukou spokojenosti v realizaci nákupu nemovitosti. Všechny kroky a informace jsou podány jasně a srozumitelně. Zkrátka "SKVĚLÉ".
Monika Jarošová
27. Apríl, 2022.
Martina Havličková
Overená
Realitnú kanceláriu určite odporučím ďalej a využijem jej služby v budúcnosti, nakoľko p. Dvořák je veľmi spoľahlivý, podáva informácie včas a detailne vedie celý obchod k spokojnosti klienta.
Martina Havličková
24. Január, 2022.
Mirka Barvínková
Overená
Velice oceňuji práci pana Aleše Dvořáka, který se nám věnoval od první myšlenky koupi apartmánu v Bulharsku. Pozorně vyslechl naše požadavky, co od dané nemovitosti požadujeme a vybíral nabídky, pro nás vhodné. Zodpověděl všechny otázky, které jsme měli, osobní a vstřícný přístup člověka, který dělá svoji práci dobře a rád. Děkujeme a jsme s úctou Mirka Barvínková a Jan Bednář
Mirka Barvínková
14. Január, 2022.
Julia Gavurova
Overená
Julia Gavurova
7. December, 2021.
Recenzie
Bulgaria
65.000 

Large 3-room apartment, only 300m from the sea, popular complex Royal Sun, Sunny Beach, Bulgaria

Reference number: B_2183
Layout: corridor; open kitchen with living area; 2 separate bedrooms; bathroom and toilet; round large covered balcony overlooking the city
Area: 94m2
Distance from the sea: 300m (6-7 minutes on foot)
Location: Sunny Beach, Bulgaria
Nearest airport: 30km Burgas
Floor: 2 with elevator
Construction: brick. approval year 2008
Annual fee: 12EUR / m2
Civic amenities: complete
Price: 65 000 EUR (price already includes equipment, furniture and real estate commission)

Description:
Relax Properties offers you this beautiful, large and fully furnished apartment, located in the sought-after Royal Sun apartment complex in Sunny Beach.
The property is located on the 2nd floor with an elevator and has a total living area of ​​94 m2.
It consists of: corridor; open kitchen with living area; 2 separate bedrooms; bathroom and toilet; round large covered balcony overlooking the city.
The apartment is fully furnished and ready to use. It is an excellent investment opportunity and is also suitable for rent!
Year-round hotel complex.

About the complex:
The complex has an excellent infrastructure and offers a huge number of services and facilities:
Royal Sun is an elite gated complex with controlled access, located near the center of Sunny Beach, near a large park of old conifers. It is located 300 m from the golden sandy beach, which is only 6-7 minutes walk. The complex was completed in July 2008 and consists of 539 fully furnished and equipped apartments.
The Royal Sun complex offers a wide range of services and facilities:
• 24-hour reception and guest accommodation
• Lobby bar
• A restaurant
• Spacious garden with an area of ​​more than 10 acres
• Two large swimming pools and a children’s pool with an area of ​​more than 1000 m2.
• SPA center – massage rooms, jacuzzi, sauna, solarium, health center
• Fitness center
• Beauty salon
• Medical center with doctor and dentist
• Children’s center and playground
• Shopping center
• Year-round security and maintenance
• Parking lot

Location:
Sunny Beach is one of the most popular resorts in Bulgaria.
You can read more on our Blog.

Podrobnosti

Country : Bulgaria
Locality : By the sea
Property size (m2) : 94
Property category : Trojizbový apartmán
Property condition : Novostavba
Property type : Studio / Apartment / Flat
Property price : 50 000 € - 100 000 €
Purpose : Sell
Price : 65.000 

Private Fields

ribbon_text : Bulgaria
Ribbon Modrý : Popular Complex
AllEscort